Jaunumi

“Valmiera Glass FK” uzvar Staiceli un pakāpjas uz trešo vietu

Sestdien, 30.jūlijā, "Valmiera Glass FK/BSS" aizvadīja 16. kārtas izbraukuma spēli, viesojoties Staicelē, kur vietējā treniņu centra laukumā tikās ar "Staiceles bebri" komandu. Lielā mērā, pateicoties Mārča Ērgļa augstvērtīgajam sniegumam spēles izskaņā, valmierieši mājās spēja pārvest uzvaru ar rezultātu 3:1.

IMG_5796
Foto: Edgars Vaivads

Spēles pirmajā puslaikā mača rezultātu atklāt izdevās "Staiceles bebri" spēlētājam Naurim Baranovskim, kurš jau 25.minūtē Valmieras vārtos pārspēja Elvi Arnavu. Atlikušajās pirmā puslaika minūtēs valmierieši centās rezultātu izlīdzināt, aktīvi veidojot uzbrukumus "Staiceles bebri" vārtu virzienā. Lai gan nevienu no uzbrukumiem noslēgt ar vārtu guvumu neizdevās, tomēr, cīnoties ar valmieriešu ātro spēli, noteikumus pārkāpt bija spiests staicelietis Jurijs Višņakovs, par to saņemot brīdinājumu un dzelteno kartiņu. 

Mača otrais puslaiks padevās vārtiem bagāts, par to, galvenokārt, parūpējās tieši "Valmiera Glass" komanda, kuras rindās ātrus vārtus puslaika ievadā guva Bruno Bērziņš, tādejādi izlīdzinot rezultātu mača 50. minūtē – 1:1. Spēlei ritot saspringtā gaisotnē, laukumā parādījās arī vairāki asumi, no kuriem vienā epizodē, mača galvenais tiesnesis, ar dzelteno kartiņu palīdzību izlēma "nomierināt" iekarsušos spēlētājus, Lotāram Ustrisovam ("Staiceles bebri") un Artūram Pallo ("Valmiera Glass") izsakot brīdinājumu. Spēles turpinājumā valmierieši spēja demonstrēt disciplīnu, kas vainagojās ar Mārča Ērgļa vārtu guvumu mača 75.minūtē – 2:1 "Valmiera Glass" labā. Ritot atlikušajām spēles laika minūtēm, valmierieši kontrolēja notikumus laukumā un "Staiceles bebri" vienība nespēja izlīdzināt rezultātu. Staiceliešiem nepalīdzēja arī atkārtota Lotāra Ustrisova rupjā spēle, kurš saņemot otro brīdinājumu un līdz ar to sarkano kartiņu, bija spiests mača 89.minūtē pamest laukumu. Skaistu punktu spēlei pielikt izdevās "Valmiera Glass" komandas kapteinim Mārcim Ērglim, kurš pēdējās pamatlaika sekundēs gūstot vārtus panāca jau rezultātu 3:1.

Līdz ar uzvaru 16.kārtas mačā, "Valmiera Glass" 1.līgas kopvērtējumā pakāpusies uz trešo vietu, par vienu punktu apsteidzot agrāko Latvijas čempionvienību "Skonto", tiesa, "Skonto" komandai par vienu aizvadītu spēli mazāk.

tabula

Nākamo spēli "Valmiera Glass" aizvadīs sestdien, 6. augustā plkst. 16:00 J.Daliņa stadionā tiekoties ar "FK Jēkabpils/JSC".