Jaunumi

Valentīndienas publiskie slidojumi 14. februārī

14. februārī Vidzemes Olimpiskā centra "Elektrum" ledus hallē norisināsies divi Valentīndienas tematikai veltīti publiskie slidojumi. Plkst. 10:45 norisināsies Valentīndienas ģimenes rīta slidojums, bet plkst. 16:45 norisināsies Valentīndienas publiskais slidojums, kurā pārīši saņems īpašu slidošanas atlaidi.

Valentīna_slidojums_14FEB

Valentīndienas vakara slidojumā plkst. 16:45 īpaša atlaide būs pārīšiem (pie kases piesakoties), katrs no slidotājiem saņems 1,5 EUR atlaidi. Slidošana ledus hallē būs lieliska kopīga aktivitāte pirms romantiskām Valentīndienas vakariņām. Pavadi laiku kopā ar savu otro pusīti slidojot romantiskās disko gaismās pie skaistākajām mīlas balādēm! 

Savukārt 14. februāra rītā plkst. 10:45 norisināsies Valentīndienas ģimeņu rīta slidojums. Ģimenēm ar bērniem (sākot no 3 personām) 1,5 EUR atlaide. Valentīndienas ģimeņu rīta slidojumā būs iespēja nofotografeties ar zaļo vardīti un izrotāt seju ar sirsniņam. Tā pat būs "Elektrum" ledus hallē iepriekš vēl nebijis pārsteigums.

Nāc uz Vidzemes Olimpiskā centra "Elektrum" ledus halles publiskajām slidošanām nedēļas nogalēs un pavadi aktīvi laiku kopā ar ģimeni, draugiem vai otro pusīti. Pilnas biļetes cena publiskajā slidošanā 3 EUR par ledus īri un 2 EUR par slidu nomu.