Jaunumi Ledus kross

Tuvojas “Bosch Ledus Krosa” 2. posms

25. februārī, Vidzemes Olimpiskā centra “Elektrum” ledus hallē norisināsies “Bosch Ledus Krosa” otrais posms. Tiek aicināts piedalīties ikviens hokeja, slidošanas un ledus sporta veida entuziasts.

Otrajā “Bosch Ledus Krosa” posmā gaidāmas spraigas cīņas. Ikvienam būs iespēja pārbaudīt savus spēkus ledus trasē. Ātra trase, asi pagriezieni, augsti lēcieni un liesmojošs ledus būs jāpārvar sacensību dalībniekiem. “Bosch Ledus Krosa” dalībnieki tiek sadalīti trīs divīzijās: DEBITANTU (2005.dz.g.-2009.dz.g.), JUNIORU (2004.dz.g.-1999.dz.g) un ELITES (1998.dz.g. un vecāki). Katrā posmā vienam dalībniekam paredzēti vairāki slidojumi, kuros būs iespēja iegūt reitinga punktus par ieņemto vietu katrā slidojumā.  Attiecīgi 1. vieta 4 punkti, 2. vieta 3 punkti, 3. vieta 2 punkti un 4. vieta iegūs vienu punktu. Katra  slidojumu starta kārtību noteiks izloze. Par nekorektu uzvedību trasē vai citu slidotāju kavēšanu dalībnieks automātiski iegūst ceturto vietu, slidojumā iegūstot tikai vienu punktu vai tiek diskvalificēts.

Vidzemes Olimpiskā centra “Elektrum” ledus hallē tiks izveidota īpaša šķēršļu trase. Dažnedažādāki šķēršļi sagaida “Bosch Ledus Krosa” dalībniekus, asi pagriezieni, zemie vārti, šķēršļi, kuriem jālec pāri vai jāslido apkārt. Trase tiks izveidota visā hokeja laukumā.

Debitantu divīzijas slidotāji cīnīsies par vērtīgām balvām no hokeja inventāra veikala “Hokeja Pasaule”, Junioru vecuma ātrākie sportisti saņems balvas no sporta preču veikala “Sportland”. Labākie Elites dalībnieki saņems balvas no ģenerālsponsora “Bosch”, kā arī vērtīgas balvas no dārza un tehnikas veikala “Sils”. Visi sacensību dalībnieki saņems balvas no atspirdzinošo dzērienu ražotāja “Livonia”, medus produktu ražotāja “Vinnis”, kā arī no Vidzemes Olimpiskā centra.  

“Bosch Ledus Kross” ir līdz šim nebijis sporta projekts Latvijā. Slidošanas sacensības dod iespēju hokejistiem izrauties no ikdienas treniņu un spēļu vides, kā arī ikvienam slidošanas un ledus sporta veidu entuziastam pārbaudīt savas slidošanas prasmes īpaši izveidotā trasē.

Nekavējies un piesakies: http://ej.uz/leduskross2posms

“LEDUS KROSU” organizē SIA “Vidzemes Olimpiskais centrs” sadarbībā ar Valmieras hokeja klubu. Projektu ģenerālsponsors BOSCH- tehnika dzīvei. Projektu atbalsta “SILS dārza un meža tehnikas centrs”, Sportland, Hokeja pasaule, Mežezers u.c.

Plašāka informācija: +371 29878192, 29111097