Jaunumi Ledus kross

Turpinās pieteikšanās slidošanas sacensībām “BOSCH LEDUS KROSS”

Pirmo reizi Latvijā norisināsies vēl nebijis sporta projekts, slidošanas sacensības “BOSCH LEDUS KROSS”. Slidošanas sacensībās aicinām piedalīties hokejistus, slidošanas entuziastus un ledus sporta veida cienītājus.

Vidzemes Olimpiskā centra “Elektrum” ledus hallē startēs jauns, līdz šim vēl nebijis sporta projekts – slidošanas sacensības “ BOSCH LEDUS KROSS” – tiem, kam Ledus Asinīs! Sacensības dos iespēju hokejistiem, slidotājiem un ledus sporta veidu cienītajiem izlauzties no ierastās  čempionātu spēļu un treniņu vides. Sacensību dalībnieki varēs pārbaudīt savus spēkus, veiklību un izveicību trasē uz ledus, kurā jāpārvar dažnedažādāki šķēršļi. Slidošanas sacensībās “BOSCH LEDUS KROSS” ikviens iegūs vērtīgu pieredzi un ,slīpējot šķēršļu pārvarēšanas tehniku, sekmēs savu slidošanas prasmju izaugsmi.  Aizraujošas cīņas un ledus nodrošinās pozitīvas emocijas kā dalībniekiem, tā arī skatītājiem.

Slidošanas sacensībām pietiekušies sportisti no Rīgas, Saulkrastiem, Tīnūžiem, Ķekavas, Cēsīm kā arī Valmieras. Šobrīd visvairāk pieteikušies jaunākie dalībnieki debitantu divīzijā. “Bosch Ledus Krosam” dalību pieteikušas arī daiļā dzimuma pārstāves, kuras ir gatavs cīnīties plecu pie pleca ar vīriem, un parādīt spēkus ledus trasē.

Nenokavē un piesakies:

PIETEIKŠANĀS FORMA
NOLIKUMS

“BOSCH LEDUS KROSS” ir līdz šim vēl Latvijā nebijušas slidošanas sacensības, kuras organizē SIA “Vidzemes Olimpiskais centrs” sadarbībā ar Valmieras hokeja klubu. Projekta ģenerālsponsors BOSCH- tehnika dzīvei. Projektu atbalsta “SILS dārza un meža tehnikas centrs”, Sportland, Hokeja pasaule, Mežezers u.c.

Plašāka informācija : www.voc.lv,  vai pa tālruni : +371 29878192, 29111097