Jaunumi

Trīs dienas Valmierā, Vidzemes Olimpiskajā centrā norisināsies starptautisks jauniešu basketbola turnīrs – Valmiera Summer Cup 2017

No pirmdienas līdz trešdienai (28.-30. augusts) Vidzemes Olimpiskajā centrā norisināsies pirmssezonas turnīrs jaunajiem basketbolistiem, kas Valmierā pulcēs viesus no citām Latvijas pilsētām, kā arī tuvākajām kaimiņvalstīm. Turnīrā kopā piedalīsies 14 jauniešu komandas, kas startēs divās vecuma Kalendars-A3-VSC-2017-WEB

 

 

Turnīrā piedalīsies 14 komandas no trīs Baltijas valstīm, kuru starpā ir trīs vecuma grupu puišu komandas no Valmieras. 2004. gadā dzimušos puišus cīņās vadīs treneris Roberts Zeile, 2006. gadā dzimušos treneris Ojārs Melderis, bet 2007. gadā dzimušos – treneris Alvils Kaufmanis. No latviešu komandām turnīrā vēl piedalās A.Kraukļa VEF skola, BJSS Rīga/Jugla un Sigulda, bet viesiem no Igaunijas ir 5 komandas, bet otriem kaimiņiem lietuviešiem 2 komandas. Turnīrā tiek izspēlētas grupu cīņas pirmajās divās dienās, bet trešajā turnīra dienā jaunie sportisti sadalīs vietas turnīrā un noskaidros šī gada veiksmīgākos savās vecuma grupās.

Šāds turnīrs tiek organizēts, lai vietējiem jauniešiem būtu iespēja sacensties ar dažāda līmeņa ārvalstu un vietējām komandām un apzināties savus spēku samērus un gatavību jaunajai basketbola sezonai, kas jau drīzumā sāksies visā Latvijā. Šāds turnīrs norisināsies jau trešo gadu Valmierā, un iepriekšējos gadus veiksmīgi kopā pulcējis sportistus citās vecuma grupās un guvis pozitīvus atzinumus no viesu treneru puses.


Visas spēles iespējams vērot visas dienas garumā Vidzemes Olimpiskajā centrā, kur būs iespējams salīdzināt pašmāju audzēkņu gatavību jaunajai basketbola sezonai ar citiem vienaudžiem no citām  sporta skolām. Turnīra kalendārs ŠEIT vai turnīra oficiālajā Facebook lapā.