Jaunumi Maģisko sajūtu nakts

“Sus Dungo” muzicēs “Maģisko sajūtu naktī”

Sestdien, 6. maijā Valmierā, Gaujas stāvo krastu Sajūtu parkā, otro reizi notiks sezonas atklāšanas pasākums “Maģisko sajūtu nakts”, kurā no plkst. 21:00 ikviens apmeklētājs varēs baudīt skaņas, garšas gaismas un krāsas maģisko spēli dabā.

Skaistas, maģiskas muzikālās sajūtas  sniegs skaņām bagātā grupa “Sus Dungo”. Grupas sastāvā ir sešas jaunas dāmas, kuras sniegs muzikālu baudīju ikvienam “Maģisko sajūtu nakts” apmeklētājam. Meitenes spēlē tādus instrumentus kā elektrisko un bass ģitāru, flautu, akordeonu, ukulele, kahons un citus. Visas šīs instrumentu skaņas papildinot ar pasakaini dzidrām meiteņu balsīm rodas maģiskas mūzikas skaņas, kas ir bauda ausīm un ļaus aizmirsties no ikdienas rūpēm.

Meitenes satikušās nejaušības pēc, bet ar vēlmi dalīties savām mūzikas sajūtam. Kas nozīmē sešas dažādas sajūtas savītas vienā skaistā kopumā.

Nosaukums “Sus Dungo” radies dabiskā ceļā. “Sus” ir  grupas dalībnieces Diānas pirmās ģitāras vārds un nu viņas pašas mīļvārdiņš. Un “Dungo” ir viens no skaistajiem veidiem, kā izpausts mūziku, dungojot. “Es vienmēr esmu bijusi aizkustināta par šādu skaņas izpaušanas veidu, kas iziet cauri visam ķermenim. Šādas skaņas iespējams dzirdēt zem ūdens un dungošana ir viena no zīmēm, kas liecina ka cilvēks ir laimīgs un spēj justies brīvi” saka Diāna. “Sus Dungo”  sniedz patīkamas mūzikas vibrācijas, kas ieziet caur cilvēka ķermeni.

Grupā muzicē sešas meitenes. Diāna Sus, Anneli Arro, Marika Arro, Marta Trofimova, Elizabete Balčus un Liene Grosa. Visas šīs meitenes spēlē kādu mūzikas instrumentu, kuru skaņas savienojot ar skaistajām meiteņu balsīm sniedz maģisku, muzikālu priekšnesumu.

Visas maģiskās sajūtas 6. maijā, no plkst. 21:00 Gaujas stāvo krastu Sajūtu parkā, Valmierā.  Pie ieejas apmeklētāji varēs saņemt pasākuma plānu, jo aktivitātes norisināsies vairākās vietās un dažādos laikos. Jau pavisam drīz ieejas biļetes būs iespējams iegādāties iepriekšpārdošanā. Tās varēs iegādāties arī pasākuma dienā uz vietas, taču tās būs dārgākas.