Jaunumi

Starptautiskais elites florbola turnīrs “Latvian Open 2017” jau šonedēļ, no 24. līdz 27. augustam

Jau šo ceturtdien, 24. augustā tiks uzsākts starptautiskais elites florbola turnīrs “Latvian Open 2017”. Četru dienu garumā turnīrs norisināsies Valmierā, Vidzemes Olimpiskajā centrā un Kocēnos, sporta namā. Turnīrā startēs komandas no Latvijas, Igaunijas, Zviedrijas, Somijas, Šveices un Krievijas.

Valmieru šajā florbola turnīrā pārstāvēs divas komandas FBK “Valmiera” 1, kura cīnīsies Elites grupā un FBK “Valmiera”2, kura startēs Open 1 konkurencē. Trīs valmierieši,  Gatis Liepiņš, Mārtiņš Broks un Ivo Balodis iekļauti Latvijas izlases kandidātu sarakstā. Latvijas izlase centīsies izcīnīt uzvaru lūgto komandu, jeb VIP konkurencē, kurā startēs trīs klubi no Somijas, pa vienam klubam no Šveices un Zviedrijas. Četru dienu garumā paralēli Valmierā un Kocēnos tiks noskaidrotas labākās komandas Elites grupā sieviešu un vīriešu konkurencē, Open1, Open 2 grupā kā arī uzaicināto komandu starpā.

Komandu saraksti un spēļu grafiks:

Spēļu kalendārs

Vīriešu grupas

Sieviešu grupas

 

Pagājušā gada “Latvian Open 2016” uzvaru Elites grupā izcīnīja FBK ”Valmiera”. Arī šogad norit spraigs sagatavošanās process, lai būtu gatavi turnīram un sezonai. Lai veiksmīgi aizvadītu turnīru valmieriešiem būs nepieciešams līdzjutēju atbalsts. Nāc un atbalsti savus sportistus klātienē un palīdzi izcīnīt uzvaru!