Jaunumi

Sporta Veselības centrs piedāvā vakuummasāžu procedūras veselībai un skaistumam

Līdz ar Valmieras jaunā peldbaseina atvēršanos, pilnvērtīgi darbu sācis arī Vidzemes Olimpiskā centra Sporta Veselības centrs (SVC), kurā jau mēnesi tiek aktīvi strādāts gan pie Valmieras jauno sportistu, gan pie ikviena apmeklētāja veselības. SVC piedāvājumu klāstā ir efektīvās vakuummasāžas, kas tiek veiktas ar medicīniski sertificēto Weyergans tehnoloģiju palīdzību.

Sporta veselības centrā ir iespējams veikt ārstnieciskās vakuummasāžas. Vakuuma masāža ir neinvazīvā mehāniskā masāžas tehnoloģija, kas tiek veikta ar mehānisku ierīci, kas uzņem ādu ar sūkšanas palīdzību, izveido ādas kroku un mobilizē šo ādas kroku, spiediena maiņas rezultātā iedarbojas uz mīkstajiem audiem. Vakuummasāžu pielieto gan sejas, gan ķermeņa estētiskajā medicīnā.  SVC sniegto procedūru cenas svārstās no 9 līdz 40 eiro par procedūru, atkarībā no izvēlētā mērķa un masāžas zonas.

Ārstnieciskās vakuummasāžas var palīdzēt cīņā ar dažāda rakstura veselības problēmām:

  • Sportistiem – lai novērstu muskuļu saspringumu un paaugstinātu izturību; lai ātrāk atjaunotos pēc smagiem treniņiem, sacensībām, fiziskām slodzēm,
  • Dāmām – lai cīnītos ar celulītu un novērstu tā veidošanos; lai formētu saistaudus un uzlabotu ādas tonusu; lai samazinātu ķermeņa apjomu,
  • Ikvienam – rētu apstrādē, muguras sāpju gadījumā, kā arī lai novērstu tūsku un smaguma sajūtu pie vieglām izmaiņām kāju asinsvados.

Kad vakuuma procedūras nav ieteicams:

  • pie lokālas ādas infekcijas,
  • vēnu varikozes/trombozes gadījumos,
  • onkoloģisko saslimšanu gadījumos,
  • ja organismā ir jebkādi akūti iekaisuma procesi.

Ārstnieciskās vakuummasāžas pielietojums ir ļoti plašs, tādēļ, ja vēlaties uzzināt vairāk par šo procedūru un tās sniegtajām iespējām, apmeklējiet Sporta Veselības centru Valmierā, Rīgas ielā 91! Tālrunis uzziņām, kā arī procedūru pieteikšana: +371 29721191.

Cenrādis: https://www.valmieraspeldbaseins.lv/cenas/