Jaunumi Ledus gladiatori

Skolēni no visas Vidzemes bauda ziemu Valmierā

Latvijā tiek uzstādīti jauni janvāra siltuma rekordi un ziema mūs nelutina ar saviem raksturīgajiem laikapstākļiem, tādēļ lielai daļai jauniešu izpaliek dažādas ziemas aktīvās atpūtas iespējas. Kamēr dīķos un upēs līdz ledum vēl tālu, Vidzemē ir vieta, kur aktivitātes uz ledus var baudīt cik vien uziet! Vidzemes Olimpiskajā centrā viss ir pa īstam – ziemas pietiks vēl ilgam laikam! Šo iespēju izmanto arī Vidzemes reģiona skolu bērni, kuri piedalās slidošanas sacensību projektā “Ledus gladiatori”.

Jauniešiem no dažādām Vidzemes reģiona izglītības iestādēm nu jau par iknedēļas tradīciju ir kļuvis brauciens uz Vidzemes Olimpisko centru, kur ziema ir vienmēr, lai apgūtu slidot prasmi un ar laiku varētu cēli slīdēt pa slidotavu. Baudīt ziemas priekus uz ledus halli skolēni dodas kopā ar saviem skolotājiem, kuri arī ir priecīgi, ka jaunieši izkustas pēc skolas solā pavadītā laika, veicot aktivitātes, kuras šobrīd pēc skolas svaigā gaisā nav iespēju realizēt.

Skolotāji vienbalsīgi norādīja, ka īstu ziemas sajūtu var uzburt šeit, Valmierā. “Atrodoties šeit, ledus hallē, var just, kā sals pieķeras degunam un rokas sniedzas pēc kāda siltāka cimdu pāra. Tādu ziemu kā šī ilgi neesam piedzīvojuši!” stāsta skolotāji. Projekts ir iespēja arī tiem bērniem, kuriem nav pieejams savs personiskais inventārs, izbaudīt slidošanas prieku. Vidzemes Olimpiskais centrs nodrošina inventāra nomu, lai ikviens varētu slidot droši.

Ledu, prieku un sacensību garu projekta “Ledus gladiatori” dalībnieki Vidzemes Olimpiskajā centrā baudīs pilnā sparā  līdz pat marta pirmajai nedēļai, pēc kuras sekos noslēguma pasākums un sacensību fināli.

Uzzini vairāk: https://www.voc.lv/ledus-gladiatori/

“Ledus gladiatorus” organizē Vidzemes Olimpiskais centrs sadarbībā ar Valmieras Hokeja klubu un Latvijas Hokeja federāciju.  Projektu atbalsta Latvijas Sporta federāciju padome un  Izglītības un zinātnes ministrija.