Jaunumi Sacensības

Sākusies biļešu tirdzniecība Latvijas handbola izlases spēlei pret olimpisko čempioni Dāniju

10. oktobrī, sākās biļešu iepriekšpārdošana uz Eiropas čempionāta kvalifikācijas turnīra spēli starp Latviju un olimpisko čempioni Dāniju, kas notiks 6.novembrī plkst. 17:10 Valmierā Vidzemes olimpiskajā centrā.

img_1205
Foto: Edgars Vaivads

Biļešu cena iepriekšpārdošanā būs 5 eiro, savukārt pirms spēles to varēs iegādāties nedaudz dārgāk (7 eiro). Bērniem līdz sešu gadu vecumam ieeja bez maksas, bet skolēniem un pensionāriem, uzrādot apliecību – 50% atlaide. Biļetes var iegādāties ŠEIT.

Šovasar Dānija kļuva par Rio olimpisko spēļu čempioniem. Pēc neatkarības atjaunošanas pret dāņiem kvalifikācijas turnīros Latvijas izlase nav spēlējusi, bet tālajā 1992.gadā Latvija piedalījās četru izlašu pārbaudes turnīrā Zviedrijā, kur dāņiem tika zaudēts ar 25:29. Toreiz viens no Latvijas izlases spēlētājiem bija pašreizējais galvenais treneris Uģis Vikštrems.

Latvijas vīriešu handbola izlase Eiropas čempionāta kvalifikācijas turnīru uzsāks 2.novembrī pret Ungāriju, bet pirmo mājas spēli aizvadīs 6.novembrī pret jau pieminēto Dāniju. Tāpat mūsu grupā spēlē Nīderlande, ar ko spēlēsim nākamā gada pavasarī. 2018.gada Eiropas čempionātam, kas norisināsies Horvātijā, kvalificēsies katras grupas pirmo divu vietu ieguvējas, kā arī labākā trešās vietas īpašniece.