Jaunumi

Sākta Vidzemes Olimpiskā centra futbola stadiona rekonstrukcija

Vidzemes Olimpiskā centra futbola stadionā uzsākta pārbūve, kuras pirmajā posmā tiks paplašināts un mainīts un laukuma segums, bet otrajā tiks veikta stadiona norobežojošās sētas nomaiņa. Rekonstrukcijas pirmā posma darbus plānots pabeigt septembra mēnesī.

Mākslīgā seguma futbola stadiona rekonstrukcijas pirmajā posmā tiek demontēts vecais segums, paplašināts futbola laukums un uzlabota drošība tā malās, likvidējot iepriekšējā projektā esošo oļu joslu gar futbola laukuma malām, kā arī tiks ieklāts jaunais laukuma segums. Pēc rekonstrukcijas laukums atbildīs Starptautiskās Futbola federāciju asociācijas (FIFA) standartiem. Laukums tiks papildināts ar jaunās paaudzes vārtu konstrukcijām, kā arī uzlabots zem seguma esošais amortizējošais slānis.

Futbola stadiona pārbūves pirmo posmu veic SIA “SAIMNIECĪBA 24”. Tuvākajās dienās SIA “Vidzemes Olimpiskais centrs” izsludinās arī iepirkumu par stadiona laukumu norobežojošās sētas rekonstrukciju.

Informācija par SIA “Vidzemes Olimpiskais centrs” esošajiem un plānotajiem iepirkumiem atrodama https://www.voc.lv/iepirkumi/.