Jaunumi

Sākas publiskās slidošanas pasākumu sezona

Oktobra pēdējā nedēļas nogalē Vidzemes Olimpiskajā centrā (VOC) ar slidojumiem Helovīnu noskaņās sāksies publiskās slidošanas pasākumu sezona. Šosezon tematiskie slidojumi notiks regulārāk – piektdienu un sestdienu vakaros, kā arī turpināsies sabiedrībā iemīļotie “Ģimeņu rīti” svētdienās.

Pirmie pasākumi VOC ledus hallē norisināsies jau šajā nedēļas nogalē, no 26. līdz 28. oktobrim. Īpašā slidošana Helovīnu noskaņās jeb “Ledus ķirbja ballītes” notiks piektdien plkst.20:30 un sestdien plkst.20:00, kā arī svētdien plkst.10:45, kad turpināsies iemīļotie “Ģimeņu rīti”. Aicinām “Ledus ķirbja ballītes” apmeklētājus ģērbties Helovīnu noskaņās un laimēt pārsteiguma balvas no Vidzemes Olimpiskā centra!

Aicinām ikvienu atpūsties sportiskā un tajā pašā laikā arī ģimenēm draudzīgā gaisotnē uz ledus! Mazajiem slidotājiem pieejami draudzīgie slidotapmācības palīgrīki, kā arī vienmēr klātesošie, atsaucīgie un zinošie VOC slidošanas instruktori.

CENAS:

Publiskā slidošana: 5 EUR; Slidu noma: 3 EUR

Precīzāka informācija par pasākumu norises laikiem pieejama Vidzemes Olimpiskā centrā mājas lapā www.voc.lv, sadaļā “Ledus halles noslodze” un sociālajos tīklos.