Jaunumi

Rīta grupu fitnesa nodarbības Vidzemes Olimpiskajā centrā

Vidzemes Olimpiskā centra atlētikas zālē norisinās dažādas grupu nodarbības profesionālu sporta treneru vadībā. Ar  20.martu nodarbību grafiks tiek papildināts ar rīta nodarbībām – otrdienās un ceturtdienās plkst. 10:30 ķermeni un prātu dienai iekustinās trenere Katrīna Betija Šilkina ar nodarbībām “Morning Bootcamp’’.

“Morning Bootcamp” nodarbībās tiks veiksmīgi apvienotas spēka un kardio slodzes, sniedzot sportotājiem nepieciešamo rīta enerģijas devu un atmodinot ķermeni dienai. Nodarbību intensitāte tiek piemērota katram klientam individuāli. Papildus slodzei var tik izmantots dažnedažāds sporta inventārs – hanteles, bumbas, stepa soliņi u.c.

Katrīna Betija Šilkina ir praktizējoša tenisa un fiziskās sagatavotības trenere, kura ir absolvējusi Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmiju un ieguvusi profesionālo maģistra grādu vecākā fiziskās sagatavošanas trenera kvalifikācijā.

Pievienoties nodarbībām var ikviens interesents, neatkarīgi no iepriekšējās fiziskās sagatavotības. Informācija par nodarbību laikiem meklējama www.voc.lv, pieteikšanās pa tālruni +371 64220660.