Jaunumi

Piektdien FBK “Valmiera” uzņems florbola virslīgas vicelīderus

Piektdien, 21. oktobrī plkst. 20:15 Vidzemes Olimpiskajā centrā norisināsies "Elvi" florbola līgas spēle starp FBK "Valmiera" un "Triobet/Ulbroka" florbolistiem. Uzvara šajā spēlē valmieriešiem ļautu ielauzties turnīra labāko astotniekā, bet pretinieks ir gana nopietns – virslīgas turnīra vicelīderi.

10-21-_vs_ulbroka_web20_15

FBK "Valmiera" četrās aizvadītās spēlēs izcīnījusi trīs punktus, kas dod desmito pozīciju "Elvi" līgas turnīrā. Valmierieši savu vienīgo uzvaru līdz šim izcīnījuši Liepājā, kur dramatisku uzvaru ar 10:9 palīdzēja izcīnīt Mārtiņš Broks, gūstot divus vārtus spēles pēdējās minūtēs. Aizvadītajā nedēļas nogalē FBK "Valmiera" aizvadīja pārbaudes spēli ar Latvijas izlases kandidātu komandu Kocēnos. Valmierieši piekāpās ar rezultātu 3:9, bet rezultatīvs ar diviem gūtiem vārtiem bija Mārtiņš Broks, apliecinot savu komandas līdera statusu.

FBK "Valmiera" rezultatīvākie spēlētāji ar septiņiem punktiem ir uzbrukuma līderis Mārtiņš Broks (4+3) un spēlējošais treneris Aigars Belasovs (4+3).  Savukārt pa sešiem punktiem izdevies gūt Intam Vilkam (4+2) un Ričardam Eglītim (3+3).  Valmieriešu vārtsargs Agris Rogainis atvairījis 79,1% metienu pa viņa sargātajiem vārtiem.

"Triobet/Ulbroka" piecās spēlēs izcīnījusi trīs uzvaras un ar 10 punktiem ieņem otro vietu Latvijas čempionāta turnīra tabulā.  Šosezon Ulbrokas vienība pastiprinājusi sastāvu ar vairākiem pieredzējušiem spēlētājiem un ir vieni no čempionāta favorītiem.  Pret Andra Pīlupa trenēto "Triobet/Ulbroka" vienību nedrīkst atslābināties, jo ulbrokieši trešajās trešdaļās vairākkārt atspēlējušies no lieliem deficītiem, tādēļ FBK "Valmiera" florbolistiem gaidāms nopietns pārbaudījums.

"Triobet/Ulbroka" rezultatīvākais spēlētājs ir visas līgas līderis 18 gadus vecais uzbrucējs Kristers Eglītis (12+4). Tā pat valmieriešiem būs jāpieskata rezultatīvie izlases kandidāti Juris Gribusts (2+7) un Artūrs Jurševskis (4+4). "Triobet/Ulbroka" vārtu vīrs Ivars Dišereits vidēji atvaira 84,1% pretinieku metienu. Komandas rezervē vēl ir pieredzējušais vārtsargs Andis Blinds, kurš šosezon laukumā vēl nav devies.

FBK "Valmiera" florbolistiem, izcīnot uzvaru piektdienas spēlē, būs iespēja ielauzties "Elvi" florbola virslīgas labāko komandu astotniekā.