Jaunumi

“Piedzīvojumu virpulī” sportiskas aktivitātes RIO noskaņās un radošas nodarbības ar māksliniecēm

Šovasar Valmierā J.Daliņa stadiona teritorijā tradicionāli norisināsies dienas nometnes bērniem "Piedzīvojumu virpulī". Nometnes norisināsies četras nedēļas, veicot sportiskas un radošas aktivitātes, kuru tēma, saistībā ar Olimpiskajām spēlēm, būs RIO.

Laura_Bistrakova
Māksliniece Laura Bistrakova / Foto: Valmieras Ziņas

Nometnes "Piedzīvojumu virpulī" norisinās no pirmdienas līdz piektdienai un šovasar notiks četru nedēļu garumā. Nometnē piedalās bērni vecumā no 7 līdz 14 gadiem, kuri sadalīti divās grupās atbilstoši vecumam. Katra diena sāksies ar rīta vingrošanu nometnes vadītājas – Olimpisko spēļu dalībnieces Jolantas Dukures vadībā. Bērni dienas nometni pavadīs gan sportiskās aktivitātēs, gan veicot radošās nodarbības.

Ceturtdienās notiks "RIO radošais plenērs", kuru vadīs mākslinieces Laura Bistrakova un Iveta Heinacka no "IBIO union". Tas būs turpinājums SIA "Vidzemes Olimpiskais centrs" un "IBIO union" sadarbībai, kura iesākās ar vides mākslas objektu "Atlētu kustību lauks". Vides objekts atrodas Valmieras pilsētas centrā un simbolizē atlētu kustību Valmieras pilsētvidē. Plenēra dalībnieki centīsies apvienot sportu un mākslu, gleznojot vasarīgus un saulainus mākslas darbus RIO Olimpisko spēļu noskaņās, līdzīgi kā krāsainās figūras "Atlētu kustību lauks".

Tā pat, lai veicinātu interesi un izpratni par dabas ilgtspējību, bērni pievērsīsies vides jautājumiem, aizvadot nodarbības ZAAO vides izglītības speciālistes Ievas Freimanes vadībā. Nometnes dalībnieki vēros dabā notiekošos procesus un mācīsies par cilvēku ietekmi uz tiem.

Savus labos paveiktos darbus nometņu dalībnieki fiksēs sasniegumu grāmatiņā, kas paliks par piemiņu pēc dalības nometnē. Par veselīgām otrajām brokastīm parūpēsies "Augļu serviss".

"Piedzīvojumu virpulī" pirmā nometne norisināsies no 11.-15. jūlijam un visas dalībnieku vietas jau ir aizpildītas, piesakoties 30 dalībniekiem. Otrā un trešā "Piedzīvojumu virpulī" nometne risināsies attiecīgi no 18.-22. jūlijam un no 25.-29. jūlijam – šajos laikos vēl pieejamas dalībnieku vietas. "Piedzīvojumu virpulī" vasaras nometnes noslēgsies ar ceturto sapulcēšanos no 1.-5. augustam un šajā nometnē visas vietas jau praktiski ir aizņemtas. Lai nometnei pieteiktos, zvanīt pa telefonu +371 29110057 vai rakstīt uz e-pastu anita.upeniece@voc.lv, norādot bērna vārdus, uzvārdu, vecumu un kontaktpersonas telefonu.