Jaunumi

Jaunie “Valmieras FK/BSS” futbolisti iekļūst Vidzemes reģiona finālos telpu futbolā

2016. gadu sekmīgi uzsākušas "Valmieras FK/BSS" zēnu futbola komandas. 2015./2016. gada sezonas Vidzemes atklātā Jaunatnes ziemas čempionāta futbolā telpās Vidzemes reģiona finālsacensībās iekļuvušas piecu vecumu Valmieras komandas.

Futbolisti_Dans_Bruno

Vidzemes Olimpiskā centra universālajā zālē ziemas sezonā treniņus aizvada Valmieras Futbola kluba un Valmieras Bērnu sporta skolas bērnu un jauniešu komandas. 2002.-2004. gadā dzimušo bērnu komandas trenē Māris Antons, 2006.-2007. gadā dzimušos futbolistus vada Ingus Ķirsis, bet 2007.-2009. gada komandas trenē Andis Ādamsons.

Vidzemes reģiona finālturnīrā iekļuvušas 2002., 2003., 2004., 2005. un 2006. gadā dzimušo futbolistu komandas. Vidzemes reģiona sacensībās tiks noskaidrotas komandas, kas iekļūs visas Latvijas finālsacensībās. Vidzemes finālturnīrā katrā vecuma grupā sacentīsies 8 labākās komandas, februārī un matrā izspēlējot vairākas sacensību kārtas. Spēles šajās vecumu grupās norisināsies Aizkrauklē, Ikšķilē, Ādažos, Limbažos, Ogrē, Priekuļos, Smiltenē, Saulkrastos, Valkā, Inčukalnā, Alojā un Valmierā.

Vidzemes reģiona jaunatnes čempionāts futbolā telpās tiek rīkots ar mērķi popularizēt futbolu reģionā , sekmēt jauno spēlētāju meistarības izauksmi, noskaidrot labākās komandas, spēlētājus un trenerus. Sacensības organizē Latvijas Futbola federācijas Vidzemes futbola centra vadītājs Andis Rozītis.

Latvijas Reģionu finālsacensības futbolā telpās 2002.-2006. gada zēniem norisināsies marta skolēnu brīvlaikā no 14. – 18. martam.

Valmieras jauno futbolistu treneris Māris Antons: "Mērķis ziemas sezonā varbūt arī nav tas augstākais. Latvijas čempionāta finālos ir jāiekļūst un tajos, protams, cīnīsimies par uzvaru un pirmo vietu, taču prioritāra ir vasaras seona, kurā ar šī gada zēniem sāksim spēlēt formātā 11-11. Ziemas sezona un turnīri vairāk priekš sagatavošanās vasarai."

2003. gada dzimušo puišu komandas aizsargs Bruno Čākurs: "Aizvadītajās spēlēs guvu četrus vārtus, kas arī palīdzēja komandai sasniegt Vidzemes finālus. Salīdzinājumā ar pagājušo gadu ir jūtama izaugsme, ne tik ļoti statistikā, jo esmu aizsargs, bet jūtu ka uz laukuma spēlēju labāk. Kā lielākās grūtības aizvadītajās spēlēs jāmin, ka vienā no mačiem tika savainots komandas uzbrucējs, kurš līdz tam bija diezgan rezultatīvs un guva daudz vārtus. Pēdējās spēlēs viņš nepiedalījās un nācās aizsargiem spēlēt uzbrukuma pozīcijā, kas bija citādāk un nepierasti."

2004.gadu komandas uzbrūkošais pussargs Dans Dukurs: "Šogad, tāpat kā iepriekšējos gados, gāja labi, personīgi iesitu piecus vārtus. (vidēji vieni vārti spēlē) Esam tikuši uz Vidzemes fināliem. Šogad spēlēšana un tikšana uz fināliem bija mazliet grūtāka, jo viens no komandas spēlētājiem bija traumējies, jau pirms turnīra sākuma, līdz ar to nācās spēlēt bez maiņām."

Valmieras 2003./2004. gadā dzimušo zēnu komanda jau spējusi izcīnīt Latvijas čemponu titulu telpu futbolā 2014. gadā, spēlējot U-11 vecumā grupā, kad sacensību finālturīrs norisinājās Vidzemes Olimpiskajā centrā.

Ar labiem panākumiem pirmos soļus futbolā sper Valmieras 2007., 2008. un 2009. gadā dzimušo zēnu komandas, Anda Ādamsona vadībā gūstot pirmo sacensību pieredzi. Šajās vecuma grupās Latvijas reģionu finālsacensības vēl nenorisinās.