Jaunumi

Pasaules Sniega diena arī Valmierā!

Šī gada 16. un 17. janvārī, gan Lielajā Dīvaliņu pļavā, gan „Elektrum” Ledus hallē norisināsies Vidzemes Olimpiskā centra organizētas aktivitātes nedēļas nogalē, Pasaules Sniega dienas ietvaros.

IMG_3191

Visi valmierieši un tuvākās apkārtnes iedzīvotāji aicināti piedalīties dažādās aizraujošās aktivitātes Lielajā Dīvaliņu pļavā, kurā sākot no plkst. 10:40, ģimenēm bezmaksas būs iespēja nodoties kopīgai pikošanās tūrei, doties izbraucienā ar savām ragaviņām un slēpēm, vai mūsu ledus ronīšiem pa īpaši sagatavoto trasi, kā arī izmēģināt jaunās sniega kurpes pastaigām sniegā. Pēc jautri pavadītās dienas dalībniekiem būs iespēja nofotografēties speciālajā Sniega dienas foto stūrī, sasildīties ar siltu tēju, kā arī piedalīties dažādu pārsteiguma balvu izlozē!

Sestdien Lielajā Dīvaliņu pļavā Pasaules Sniega dienas dalībniekiem būs iespēja sniegā ar krāsām veidot Sniega dienas logo. Šo akciju vadīs mākslas students Andres Rodriges Vigvera no Spānijas galvaspilsētas Madrides. Spāņu students Valmierā piedalās projektā "Bulding Bridges" un studē Latvijas mākslas akadēmijā. Sniega dienas logo veidošanā piedalīsies arī VJVI "VINDA" jaunieši.

Savukārt, svētdien, 17. janvārī, Vidzemes Olimpiskā centra „Elektrum” ledus hallē, ģimeņu rītā, sākot no plkst. 10:15 līdz 11:45, visus slidot gribētājus sagaidīs īpaši draudzīgas cenas ledus un slidu nomai.

Pasaules sniega diena ir ikgadējs sniega festivāls ģimenēm un bērniem, kas vienlaicīgi notiek dažādās vietās visā pasaulē. Sniega dienas ietvaros organizētie pasākumi dod bērniem un viņu vecākiem iespēju iepazīt un arī izmēģināt visdažādākās aktivitātes uz sniega. Pasaules sniega dienas mērķis nav noskaidrot vai atlasīt nākamos čempionus, bet gan dot iespēju bērniem un arī viņu vecākiem kopīgi izbaudīt prieku un radīt patīkamas atmiņas, kā arī iedvesmu turpināt nodarboties ar ziemas aktivitātēm arī nākotnē.Pasaules_Sniega_Diena_2016_VOC_16_janvaris_1