Jaunumi

#paliecvesels! nūjojot un neaizmirsti par kārtīgu uzturu!

Otrais video no #paliecvesels! video cikla ir klāt! Psiholoģiskās sagatavotības treneris Guntis Jansons atgādina par pilnvērtīga uztura un ūdens lietošanu ikdienā. Jā, zinām, šī nav viegla tēma, bet vai esi dzirdējis par 5210? Kas tas ir? Guntis pastāstīs, skaties video!

Video otrajā daļā nedaudz par nūjošanu – kā iesildīties un kā vēl nedaudz pavingrot pēc pašas nūjošanas. Iesildīšanās/atsildīšanas vingrinājumi noderēs arī pirms/pēc pastaigām, skriešanas vai spēka treniņiem!

Video cikls top Sporta veselības centra un Vidzemes Olimpiskā centra sadarbībā ar Valmieras Pilsētu! Visi video, kuros saņemsi speciālistu ieteikumus par veselīgām kustībām #paliecmājās laikā, pieejami šeit: https://www.sportaveselibascentrs.lv/video/

Lai izdodas! #paliecvesels #paliecmājās #paliecaktīvs

 

* * *

Rūpējoties par sabiedrības veselības uzlabošanu ārkārtējās situācijas laikā, Sporta Veselības centrs un Valmieras pilsēta uzsāk kopprojektu – #paliecvesels! video ciklu, kura ietvaros ikviens saņems daudz un dažādus praktiskus padomus ar piemēriem savas veselības uzlabošanā, pašizolācijas laikā.