Jaunumi Maģisko sajūtu nakts Ziņu arhīvs

Paldies par radīto Sajūtu maģiju

Sestdien, 6. maijā ar “Maģisko sajūtu nakti” tika atklāta Gaujas stāvo kratu Sajūtu parka jaunā vasaras sezona. Tūkstošiem sveču liesmu, maģiskās gaismas, krāsas un mūzikas skaņas, meža fejas un  dabas garša pavadīja teju piecus tūkstošus  lielus un mazus pasākuma apmeklētājus.

Sakām milzīgu paldies visiem sajūtu  līdz radītājiem. Ikvienam, kas bija iesaistīts, lai padarītu “Maģisko sajūtu nakti” spilgtu un atmiņā paliekošu.

Foto: Jānis Līgats

Par skanīgo mūziku gādāja Valmieras mūzikas skolas audzēkņi un muzikanti kokos. Endija Aleksandra un Santa Fībiga piepildīja Gaujas stāvos krastus ar Latvijas un pasaules klasikas hītiem, savukārt Daliņu pludmalē uz ūdens muzikālo baudījumu sniedza “Sus Dungo” meitenes un Valmieras Drāmas teātra aktieris Ģirts Rāviņš. Tāpēc sakām lielu paldies māksliniekiem par muzikālo baudījumu visa pasākuma garumā.

Tāpat pasākuma apmeklētāju uzmanību piesaistīja meža maģiskās būtnes.  Arī ziedu salona "Rēzija" radītā feju aleja bija viena no apmeklētākajām "Maģisko sajūtu nakts” aktivitāšu vietām. Par īpašo gaisotni sakām milzīgu paldies "AM dizains” komandai un "Kustību bāzes” trauslajām meitenēm,kuras nenogurstoši priecēja apmeklētājus ar savu smaidu un vijīgajām kustībām.

Paldies Valmieras Viestura vidusskolas teātrim “Sprīdītis”, kas lielus un  mazus skatītājus ieveda džungļu pasaulē, kur bija iespēja sekot līdz aizraujošajiem “Maugļa” piedzīvojumiem.

Par mākslas baudījumu ar gleznu  izstādi brīvā dabā paldies mākslas galerijai “Laipa” . Savukārt  zvaigznes no debesīm nocēla Katrīna Strādere no “KASdesing” .

Īpašas emocijas īsi pirms noslēguma uguņošanas radīja Arņa Seņkāna un  „Vidzemes laivu” sapņu burātāju naksnīgais nobrauciens pa Gauju.

Par garšas kārpiņām rūpējās Latvijā atzīti šefpavāri. “Valtera” restorāna saimnieks Valters Zirdziņš pasākuma apmeklētājus cienāja  ar dabas garšu piedevām piesātinātu gardu buljonu. Par kārumiem bija parūpējusies Valmiermuižas alus virtuves šefpavāra Dzintara Kristovska komanda, kura  apmeklētājiem  bija sagatavoja īsti latvisku, pavasarīgi gardu saldējumu.  

Sakām paldies ikvienam sadarbības partnerim, palīgiem un brīvprātīgajiem, kas palīdzēja tapt “Maģisko sajūtu naktij”. Kopā paveiktais darbs radīja brīnišķīgas sajūtas, maģisku gaisotni un neaizmirstamus mirkļus cilvēku tūkstošiem.

Uz tikšanos Maģisko sajūtu naktī 2018.