Piedzīvojumu virpulī

Norisinās bērnu vasaras nometnes “Piedzīvojumu X virpulī”

Šajā nedēļā no 17.-21. augustam Vidzemes Olimpiskajā centrā norisinās šīs vasaras noslēdzošā bērnu nometne “Piedzīvojumu X virpulī”. Šīs nometnes mērķis ir uzlabot ģimeņu situāciju tajās ģimenēs, kurās ir ierobežotas iespējas interesanti un saturīgi pavadīt brīvo laiku. Šajā nometnē bērni izbaudīs saistošu programmu ar kuras palīdzību apgūs jaunas sociālās iemaņas, prasmes, paplašinās redzesloku un zināšanas par aktīvu un veselīgu dzīvesveidu.

Nometne norisinās no pirmdienas līdz piektdienai laikā no deviņiem rītā līdz pieciem vakarā, pieredzējušu nometņu pedagogu vadītāju uzraudzībā. Nometnē piedalās 30 bērnu vecumu grupā no 9 līdz 16 gadiem.

Nometnes laikā dalībnieki iepazīs Vidzemes Olimpisko centru, Sajūtu parku, Daliņu pludmali, kā arī citas sporta un aktīvās atpūtas bāzes Valmieras tuvumā.
Rīts bērniem iesākas ar rīta rosmi, iepazīšanās spēli un kārtības un drošības noteikumiem. Tālāk jau seko katrai dienai konkrēta aktivitāte. Bērni veiks interaktīvus uzdevumus grupās, dosies vides izziņas pārgājienos, apgūs dažādus sporta veidus (pludmales volejbols, peldēšana, braukšana ar riteņiem, futbols, golfs, florbols, basketbols un SUPošanas meistarklase).

Nometni organizē nodibinājums “Valmieras sporta klubs” sadarbībā ar Valmieras pilsētas pašvaldību. Nometnes finansējums tiek nodrošināts Latvijas valsts budžeta finansētās programmas „Ģimenei draudzīga pašvaldība” ietvaros.
#SIF_vietagimenei