Jaunumi Vasarai ziemā būt

Noderīga informācija “Vasarai ziemā būt” apmeklētājiem

10.martā Valmierā, Vidzemes Olimpiskajā centrā notiks vēl nebijis pasākums “Vasarai ziemā būt”. Tajā uzstāsies populāri mūziķi, gatavos iecienīti šefpavāri un konditori un ikviena vecuma apmeklētājam būs iespēja iesaistīties dažādās vasarīgās aktivitātēs, kopumā gūstot pilnvērtīgu vasaras festivāla sajūtu.

Ieeja pasākumā – no plkst.17:30. Apmeklētāju ērtībām būs pieejama garderobe. Pasākuma organizētāji iesaka ģērbties ērti un vasarīgi, īpaši padomājot par pārvelkamajiem apaviem – apmeklētāju komfortam ieteicams ziemas apavus atstāt garderobē un izmantot izdevību ievalkāt vasaras apavus. Pasākuma noslēgums plānots ap pusnakti.

Visus apmeklētājus sagaidīs un ar vasarīgiem, īpašiem gardumiem pacienās topošie garšu meistari no Valmieras tehnikuma, kurus pasākuma laikā varēsiet atrast atpūtas zonā. Turpat arī stilizēti rapšu lauki, Sajūtu parka Baskāju takas, Buru laiva, foto zona un studijas “Jump in” lielais bumbiņu baseins lieliem un maziem apmeklētājiem.

Plkst.18:00 pasākuma muzikālo daļu uz centrālās skatuves atklās Riga Reggae. Pēc viņiem – Arturs Gruzdiņš, Goran Gora, Saules dzeja un Electric Elza. Precīzāka pasākuma programma pieejama šeit. Visa pasākuma laikā gardēžu zonā būs iespējams nobaudīt ievērojamo šefpavāru Inas Poliščenko, Valtera Zirdziņa un Māra Jansona meistardarbus, kā arī eklērus no “EKLĒRNĪCA” un atspirdzinošos dzērienus no “Valmiermuižas alus”. Gan centrālās skatuves, gan gardēžu zonā atradīsies pāris vietas, kur apsēsties, tomēr ja kāds no apmeklētājiem vēlas koncertprogrammu baudīt uz sava iemīļotā vasaras pleda vai pludmales paliktņa, tos droši var ņemt līdzi!

Atbildes uz citiem jautājumiem meklējamas pie informācijas par pasākumu (šeit), kā arī rakstot ziņu uz “Vidzemes Olimpiskais centrs” Facebook lapu.

Biļešu cenas: 10-15 eiro. Biļetes iegādājamas ‘’Biļešu Serviss’’ tīklā (spied šeit), kā arī Vidzemes Olimpiskā centra kasē. Pirmsskolas vecuma bērniem ieeja bez maksas!

Satiksimies ‘’vasarā’’, 10.martā Valmierā!