Jaunumi Vidzemes čempionāts hokejā

Nedēļas nogalē sāksies 13. Vidzemes čempionāts hokejā

Sestdien, 16.septembrī Vidzemes Olimpiskā centra „Elektrum” ledus hallē startēs jau 13.Vidzemes čempionāts hokejā. Kā pirmie sezonas atklāšanas spēlē nūjas krustos „Woltec””un „Cēsis” komandas. Šogad sacensības norisināsies trijos posmos: priekšsacīkstes, regulārais čempionāts un play-off posms. Dalību pieteikušas 16 komandas.

 “A’’ grupa: Woltec, Cēsis, HK Smiltene’09 un Vilki,
“B” grupa: Ledus vilki, Raunas bruģakmens, SCO Centrs un Inflekss,
“C” grupa: Skorpions, Cēsu auto/Stingers, Smiltenes vanagi un
Alūksne,
“D”grupa: Vijciems, HK BUTA, SK Pārgauja un Biko-Logi.

Priekšsacīkstēs komandas grupu ietvaros savā starpā izspēlēs 2 apļus, noskaidrojot 1.-4.vietu. Katras grupas pirmās un otrās vietas komandas, ņemot līdzi visus izcīnītos punktus, veidos 1.līgu, bet 3.un 4.vietas, tāpat ņemot līdzi visus punktus, veidos 2.līgu. Regulārā čempionāta posmā katra komanda savā līgā izspēlēs 2 apļus un noskaidros regulārā čempionāta uzvarētājus, kā arī pēc rezultātiem izveidos play-off pārus. Play-off posms noritēs līdz kādas komandas divām uzvarām. Šajā posmā katrā līgā tiks noskaidroti līgu čempioni un godalgoto vietu ieguvēji.

Veterānu 40+ līgā dalību pieteikušas 6 komandas: Inflekss, Tartu Dinamo, Seda, Cēsis, Raunas bruģakmens-S! un Skorpions. Sacensības Veterānu 40+ līgā notiks 2 posmos: regulārais čempionāts un play-off spēles. Regulārajā čempionātā komandas spēlēs 4 apļus un noskaidros uzvarētājus, kā arī sadalīs play-off pārus. Play-off posmā 1. un 2. vietu izcīnījušās komandas pirmajā kārtā varēs nepiedalīties, bet par vēl divām pusfināla vietām cīnīsies 3.vieta pret 6.vietu un 4.vieta pret 5.vietu. Uzvarētājs tiks noteikts 2 spēļu summā.