Jaunumi Vasarai ziemā būt

“Maģisko sajūtu nakts” organizatori piedāvā jauna koncepta pasākumu “VASARAI ZIEMĀ BŪT”

“Maģisko sajūtu nakts” organizatori izziņo jauna koncepta pasākumu “Vasarai ziemā būt”, kas norisināsies 2018.gada 10.martā Valmierā, Vidzemes Olimpiskajā centrā. “Vasarai ziemā būt” apmeklētājiem būs iespēja izbaudīt Latvijas vasaras skaņas, garšas un sajūtas ziemā.

Pasākuma “Vasarai ziemā būt” laikā Vidzemes Olimpiskā centra universālā zāle pārvērtīsies līdz nepazīšanai. Vasarīgas mūzikas pavadībā pasākuma apmeklētājiem būs iespējams atpūsties vairākās vasarīgās noskaņās iekārtotās atpūtas zonās un baudīt dažādus gastronomijas meistardarbus. Par muzikālo noformējumu parūpēsies vairāki Latvijā pazīstami mūziķi un grupas, bet ar Latvijas vasaras garšu meistardarbiem cienās gardēžu pasaulē atzīti meistari un uzņēmumi, kuri augstu vērtē Latvijas garšu buķetes.

Par muzikālo noformējumu “Vasarai ziemā būt” pasākumā gādās mūziķis Goran Gora, Latvijas pirmā X-faktora uzvarētājs Artūrs Gruzdiņš, grupa “Electric Elza” un muzikālā apvienība “Riga Reggae” (RR), kurā muzicē pazīstamie mūziķi Horens Stalbe un Ints “Speiss” Ķergalvis. Ar Latvijas vasaras garšu meistardarbiem pasākuma apmeklētājus cienās restorāna “Valtera restorāns” saimnieks un šefpavārs Valters Zirdziņš, topošā restorāna “KEST” līdzīpašnieks un šefpavārs Māris Jansons, titula ‘Labākais pavārs 2015’ ieguvēja, konditore Ina Poliščenko, augstu popularitāti guvusī Eklērnīca “Raunas dārzs”, “Valmiermuižas alus’’ un Teātra Vīna Bārs.

“Vasarai ziemā būt” organizatori par pasākuma idejas rašanos stāsta: “Pasākuma mērķis ir “saīsināt” ziemu, radot Latvijas vasaru sajūtu un sniegt, iespējams, ziemas nogurdinātajiem pasākuma apmeklētājiem vasaras enerģijas devu. Tāpat kā “Maģisko sajūtu naktī”, arī šajā pasākumā galvenais ir radīt īpašu noskaņu, rosināt vasarīgas sajūtas un izveidot jaunu, atmiņā paliekošu notikumu.

 “Vasarai ziemā būt” organizē SIA “Vidzemes Olimpiskais centrs”. Pirmo biļešu cenas sākot no 10 EUR. Biļetes iegādājamas Biļešu Servisa tīklā, kā arī Vidzemes Olimpiskā centra kasē. Pirmsskolas vecuma bērniem ieeja bez maksas.

Vairāk informācijas: https://www.facebook.com/events/1574086272672979/

Biļetes var iegādāties šeit: http://www.bilesuserviss.lv/lat/biletes/festivals/visi/vasarai-ziema-but-239415/