Jaunumi Ledus gladiatori

LEDUS GLADIATORU jaunā sezona rit pilnā sparā

Latvijas lielāko skolu slidošanas sacensību “Ledus gladiatori” 2019/2020 gada sezona jau kopš decembra sākuma rit pilnā sparā! Šobrīd Vidzemes Olimpiskā centra ledus hallē, Valmierā, Rīgas ielā 91, turpinās oficiālie treniņi, kas norisināsies līdz 6.martam. Finālsacensības un noslēguma pasākumi notiks no 9. līdz 13.martam.

Šogad 81 komanda no visa Vidzemes reģiona mēro ceļu uz Valmieru un Vidzemes Olimpisko centru. Projekta ietvaros katrai klasei tiek piedāvāts kādu no viesošanās reizēm apvienot ar personības izaugsmes lekciju kopā ar Sporta veselības centra sporta psiholoģijas speciālistu Gunti Jansonu. Lekciju tēma: mērķu sasniegšana un koncentrēšanās uz būtisko. Lekcijas notiek jaunās Valmieras peldbaseina ēkas Notikumu zālē, kas atrodas turpat blakus Ledus halles ēkai.

Pērn, dalībnieku un organizatoru ērtībai, tika ieviesta Online pieteikšanās slidošanas treniņiem  interneta  vietnē www.voc.lv,  sadaļā “Ledus gladiatori”.  Ņemot vērā to, ka vairākas komandas katru gadu piedalās atkārtoti, notiek darbs pie jauna dizaina šķēršļu radīšanas, kas slidošanu padarīs vēl atraktīvāku un skolēniem saistošāku. Šogad projekts “Ledus Gladiatori” ir saņēmis Latvijas Sporta federāciju padomes (LSFP) un  Izglītības un zinātnes ministrijas (IZM) atbalstu.

Slidošanas sacensības katru gadu Valmierā pulcē ap 1000 dalībniekiem no visa Vidzemes reģiona. Jau tagad droši var apgalvot, ka “Ledus gladiatori 2019/20” uzvarētāji ir visi sacensību dalībnieki, jo, sadarbībā ar slidošanas instruktoriem, tiek veicināta slidotprasmju apguve, kas, ņemot vērā mainīgos laikapstākļus Latvijā, ir praktiski vienīgā iespēja skolēniem ziemā būt uz ledus un slidot!

“Ledus gladiatorus” organizē Vidzemes Olimpiskais centrs sadarbībā ar Valmieras Hokeja klubu un Latvijas Hokeja federāciju.  Projektu atbalsta Latvijas Sporta federāciju padome un  Izglītības un zinātnes ministrija.

Uzzini vairāk: https://www.voc.lv/ledus-gladiatori/

Noskaties video: https://www.youtube.com/watch?v=RUJacTlKmFg