Jaunumi Ledus gladiatori

“Ledus gladiatori 2020/21” turpina būt aktīvi dabā. Vēl ir laiks pievienoties!

Projekts “Ledus gladiatori 2020/21” šajā sezonā notiek attālināti, bet kā jau ziņots iepriekš, projekta mērķis un ideja paliek nemainīga – motivēt bērnus un jauniešus būt aktīviem un sportot.

Skolēniem un pedagogiem ir sagatavoti seši uzdevumi ar piemēriem, kas, bērniem un jauniešiem mācoties attālināti, palīdz izprast veidus, kā sportot dabā ārpus  skolas sporta zāles. Kā skolēni tiek ar uzdevumiem galā, jāapkopo vienā klases video (līdz 2 min) vai foto kolāžā un jānosūta organizatoriem līdz 15.februārim uz e-pastu info@vocsports.lv. Iesūtīto materiālu vērtēšanā tiks ņemts vērā: draudzība, radošums, sportiskās aktivitātes un projekta simbolikas iesaistīšana. Iesūtītie materiāli tiks vērtēti šādās klašu divīzijās: 4.–6., 7.–9. un 10.–12. klase.

Paldies visiem, pedagogiem un skolēniem no kuriem jau esam saņēmuši pirmos video. Kā pirmās kopējo video ir  iesūtījušas Valmieras Gaujas krasta vidusskolas 4./5.b klases. Pievienojam to zemāk, lai arī citiem ir iedvesma, kur smelties idejas un pozitīvas emocijas. Vēl ir laiks izkustēties svaigā gaisā, uzfilmēt video vai izveidot foto kolāžu un nosūtīt  to mums, mēs gaidīsim!

Aicinājums skolēniem piedalīties pieejams: https://www.youtube.com/watch?v=X4dUmWB6W_A&t=13s

Uzdevumi skolēniem pieejami: https://www.youtube.com/watch?v=QkWuU_7cYOA&feature=share

Video piemērs pieejams: https://www.youtube.com/watch?v=xA6o0ns784A&t=24s

Nolikums:  https://www.voc.lv/wp-content/uploads/2.Nolikums_LG_2020.21-copy.pdf

Projektu “Ledus gladiatori” organizē Vidzemes Olimpiskais centrs sadarbībā ar Latvijas Hokeja federāciju. Projektu atbalsta Latvijas Sporta federāciju padome un Izglītības un zinātnes ministrija.