Jaunumi Ledus gladiatori

“Ledus Gladiatori 2017/2018” atlicis mēnesis līdz fināliem

Lielāko skolu slidošanas sacensību “Ledus Gladiatori” 2017./2018.gada sezonas dalībnieki aktīvi aizvada jau otro oficiālo treniņu apli un gatavojas fināliem, kas no 26.februāra līdz 1.martam norisināsies Valmierā, Vidzemes Olimpiskajā centrā.

 

Skolu slidošanas sacensības “Ledus Gladiatori” katru sezonu pulcē ap 1500 dalībniekus no Vidzemes reģiona izglītības iestādēm un ir lielākās šāda veida sacensības Latvijā. “Ledus Gladiatori” mērķis ir ne tikai noskaidrot ātrākās klašu komandas, bet arī dot iespēju bērniem apgūt slidošanas pamatus. Katra komanda pirms finālsacensībām aizvada trīs treniņus, kuros Vidzemes Olimpiskā centra slidošanas instruktori palīdz apgūt “Ledus Gladiatori” šķēršļu trases un slidošanas tehnikas elementus. Ar vērtīgām balvām visai klasei tiek apbalvotas visas klašu komandas un pedagogi, kā arī atraktīvākie karsēji, atbalstītāji, kuri ir piedalījušies “Ledus Gladiatori”.

Vidzemes Olimpiskā centra organizēto skolu slidošanas sacensību “Ledus Gladiatori” 7. sezonā startē 122 komandas no Vidzemes reģiona skolām, kas ir par 40 vairāk kā iepriekšējā sezonā. Pirmo reizi sacensībām ir pieteikušās Saulkrastu, Jaunpiebalgas, Drustu skolu komandas, savukārt pārējās piesakās jau atkārtoti, tādējādi apliecinot, ka sacensības ir ļoti vērtīgs un novērtēts ierastās skolu programmas papildināšanas veids. Projekts sniedz iespēju bērniem un jauniešiem būt uz ledus un slidot, kas, ņemot vērā mainīgos laikapstākļus Latvijā, ir praktiski vienīgā iespēja gūt priekšstatu par slidošanu un pilnveidot iemaņas šajā ziemas sporta veidā.

Plašāka informācija par projektu pieejama mājaslapā www.voc.lv, sadaļā “Ledus Gladiatori”.