Jaunumi

Latvijas U16 hokeja izlase uzsāk turnīru Valmierā

Latvijas U16 hokeja izlase šovakar ar spēli pret Francijas vienaudžiem uzsāks Četru nāciju turnīru, kas no 12. līdz 14. decembrim norisināsies Vidzemes Olimpiskajā centrā. Šodien spēles sākums plkst. 19:30.

Foto: Ruslans Antropovs

Starptautiskajā hokeja izlašu pauzē Latvijas U16 izlase aizvadīs pārbaudes turnīru Valmierā. Komandas sastāvā iekļauti arī deviņi ārzemju hokejisti. Trīs no tiem ikdienā spēlē Zviedrijā, divi Dānijā, divi Šveicē, bet pa vienam no Norvēģijas un Somijas.

Latvijas U16 izlases galvenais treneris Igors Ļebedevs sastāvā iekļāvis 3 vārtsargus, 10 aizsargus un 15 uzbrucējus. Viens Somijā spēlējošais uzbrucējs Edgars Mucenieks agrāk pārstāvēja Valmieras hokeja klubu, šajā sasaukumā ir sapulcināts izlases labākais sastāvs.

Darbā ar Latvijas U-16 izlasi Igoram Ļebedevam palīdzēs Toms Bluks (HS “Kurbads”) un Jevgēņijs Linkevičs (HS “Rīga 2004”).

Šā gada novembrī Latvijas U-6 izlase aizvadīja trīs pārbaudes spēles ar Norvēģijas vienaudžiem. Pirmajā mačā Latvijas hokejisti bija pārāki ar 3:1, otrajā cieta neveiksmi ar 1:7, bet trešajā mačā Ļebedeva padotie piekāpās pēcspēles metienos ar 3:4.

“Šajās pārbaudes spēlēs, turnīros šiem jauniešiem būs iespēja parādīt sevi, lai saprastu, pie kā vajadzētu centīgāk strādāt nākotnē. U-16 izlašu nozīmētie treneri ir tie, kuri ir atbildīgi par sastāva izvēli sazinoties ar attiecīgā vecuma komandu treneriem,” lhf.lv citēts ģenerālsekretārs Viesturs Koziols.

Latvijas U16 izlase pirmajā turnīra mačā 12. decembrī plkst. 19:30 tiksies ar Franciju, dienu vēlāk mūsu hokejisti spēkosies (plkst.19:30) ar Norvēģiju, bet turnīru noslēgs sestdien ar spēli (17:30) pret Dānijas vienaudžiem.

Informāciju sagatavoja:

Lotārs Zariņš