Jaunumi Vidzemes fitnesa diena

Jau 4. martā, Valmierā, Vidzemes Olimpiskajā centrā norisināsies “Vidzemes fitnesa diena 2017

Vēl tikai piecas dienas līdz lielākajam fitnesa pasākumam Vidzemē. “Vidzemes fitnesa dienā 2017. “ būs iespējams izmēģināt dažādas fitnesa meistarklases. Uz lielāko fitnesa pasākumu Vidzemē tiek aicināti gan fitnesa un aktīva dzīves stila piekritēji, gan arī tie, kuri vēlas iepazīties ar kādu no piedāvātajām fitnesa aktivitātēm, lai atrastu motivāciju un uzsāktu darboties. . Nāc un iepazīsti fitnesu profesionālu treneru vadībā.

Profesionālā, daudzpusīgā fitnesa trenere Ance Auziņa vadīs N +TC STRENGHT meistarklasi. Ance ir trenere ar 12. gadu pieredzi.  Ikvienam būs iespēja izmēģināt un iepazīt Nike Training Club aktivitātes. Ance vada visdažādāko stilu nodarbības, sākot ar pilatēm un beidzot ar augstas intensitātes kardio treniņiem. Paralēli aktīvajai darbībai fitnesa trenera amatā Ance ir bijusi profesionāla volejbola spēlētāja, Latvijas izlases dalībniece.

Fitnesa dienas dalībniekus sagaida aktivitātēm piepildīta programma:

13:00 – 13:20 START UP MOBILITY (Daniela Kupriša, Valmiera)

13:20 – 13:50 N +TC ENDURANCE (Kristaps Strods, Rīga)

13:50 – 14:30 BODY ART (Zigmunds Āboliņš, Rīga)

14:40 – 15:10 ZUMBA (Liene Ozoliņa, Sigulda)

15:20 – 15:50 N +TC STRENGHT (Ance Auziņa, Rīga)

16:00 – 16:40 STRETCH RELAX (Zigmunds Āboliņš, Rīga)

MIX zonā būs pieejami TRX stendi, BODY BIKE, CROSFIT zona, kā arī speciāla fitnesa zona bērniem KIDS FITNESS. Mix zona darbosies, un izmēģināt jebkuru no piedāvātajām aktivitātēm būs iespējams, visas “Vidzemes fitnesa dienas” laikā. Tāpat pasākuma ietvaros būs iespēja satikt fizioterapeitus un saņemt ieteikumus un padomus treniņu procesa, kā arī savas veselības uzlabošanai.

Biļetes ir iespējams iegādāties iepriekšpārdošanā “Biļešu Serviss” kasēs, kā arī pasākuma norisē uz vietas. Biļetes cena 10€, pērkot vismaz 10 biļetes vienā reizē, vienas cena 8€.   Bērniem, skolēniem, studentiem uzrādot apliecību biļetes cena 5 EUR. Pasākuma norises laiks 13:00 – 17:00. “Vidzemes fitnesa dienu” organizē SIA “Vidzemes Olimpiskais centrs” sadarbībā ar sporta preču veikalu SPORTLAND.

Plašāka informācija: +371 29878192