Jaunumi

Futbola sezona turpinās Vidzemes Olimpiskā centra universālajā zālē

Futbols ir viens no populārākajiem un skatītākajiem sporta veidiem pasaulē un Latvijā. Arī Valmierā futbols ir lielā cieņā, vasaras sezonā J. Daliņa stadionā un Vidzemes Olimpiskā centra futbola laukumā rosība notiek ik dienas. 

dsc_0440

Līdz ar vēsāka laika iestāšanos un pirmo sniegu Valmieras futbolisti savus treniņus aizvada iekštelpās, Vidzemes Olimpiskā centra universālajā zālē. Pie mums trenējas jaunie futbolisti no Valmieras bērnu sporta skolas, dažādās vecuma grupās trenera Anda Ādamsona vadībā, kā arī FK “Valmiera Glass”  trenera Ulda Pūcīša vadībā.

Visas nedēļas garumā jaunie futbolisti aizvada savus treniņus. Otrdienās treniņus sāk divas grupas, jaunākie 2009.-2010. gadā dzimušie sportisti un gadus vecāki 2007.-2008. gadā dzimušie. Jaunākie censoņi trenējas stundu dienā, mācoties futbola pamatus, lai dienās kļūtu par profesionāļiem, vecākie puikas aizvada jau ilgākus treniņus, kad pamati apgūti var tos noslīpēt un mācīties tehniku. Ir svarīgi apgūt nepieciešamās pamatprasmes profesionāla trenera vadībā.

Svētdienās VOC sporta zāli piepilda SOS ciemata bērni, kas trenera Pētersona vadībā aizvada divu stundu treniņu, kas palīdz jaunajiem entuziastiem apgūt tehniskās iemaņas futbolā.

Pirmo gadu Vidzemes Olimpiskā centra universālās zāles laukums ir piemērots iekštelpu futbolam. Tika veikta seguma atjaunošana, izveidots speciāls iekštelpu futbola laukuma marķējums.

dsc_0451