Jaunumi

FBK “Valmiera” pirmssezonas turnīrā izcīna zeltu

No 21. līdz 25. augustam Valmierā, Vidzemes Olimpiskajā centrā, un Kocēnu sporta namā 13. reizi norisinājās starptautiskais florbola turnīrs “Latvian Open”. Pēc trīs dienu cīņām FBK “Valmiera” Elites grupā turnīru noslēdza ar zeltu!

 Šogad turnīrā vietējo klubu FBK “Valmiera” pārstāvēja divas komandas: FBK Valmiera -1, kas ikdienā startē 1.līgā, cīnījās OPEN grupā, bet FBK “Valmiera” virslīgas komanda cīnījās ELITE grupā.

Turnīra pirmajā dienā abas komandas uzrādīja pārliecinošu sniegumu, dienu noslēdzot savu grupu līderos. Turnīra otrā diena turpinājās ar zaudējumu FBK Valmiera-1 komandai, paliekot savā grupā otrajā vietā, un, pēc tam, play-off pirmajā kārtā piekāpjoties Rubene-1 komandai ar 3:4, turnīrs FBK Valmiera-1 komandai noslēdzās.

FBK “Valmiera” arī turnīra otrajā dienā uzrādīja pārliecinošu sniegumu, pārspējot Bausku un Ogres vilkus. Turnīra noslēdzošajā dienā, play-off cīņās, vispirms pieveicot Kurši/Ekovalis-1 komandu, finālā nācās stāties pretī otrai šī kluba komandai, ar kuru ierasts cīnīties Latvijas florbola virslīgā. Finālspēle noslēdzās ar 4:3 un ZELTU Valmieras komandai!

Paldies atbalstītājiem, kuri visas trīs dienas nenogurstoši atbalstīja Valmieras komandas!