Jaunumi

FBK “Valmiera” nonāk iedzinējos, izšķiroša spēle 10. martā, Vidzemes Olimpiskajā centrā

Pēc četrām aizvadītām spēlēm ELVI florbola līgas play-off valmierieši nonākuši iedzinējos. Ar rezultātu 1:3 "Rubene" nonāk soļa attālumā no pusfināliem.

Trešo uzvaru pēc kārtas ELVI florbola līgas ceturtdaļfināla sērijā guvusi Kocēnu "Rubene", kas savā laukumā FBK "Valmiera" florbolistus pārspēja ar 5:8, izvirzoties vadībā ar 3:1. Sērijas nākamā spēle, kas valmieriešiem var izrādīties šosezon pēdējā, notiks 10.martā Vidzemes Olimpiskajā centrā, kur valmieriešiem būs nepieciešams liels atbalsts no faniem.

Spēles sākumu labāk iesāk Rubenes florbolisti, kuri otrajā minūtē izvirzās vadībā. Pirmā perioda divpadsmitajā minūtē pēc Ivo Baloža piespēles Ričards Eglītis izlīdzina rezultātu uz 1:1. Trešdaļas tupinājumā valmieriešiem spēle nesokas uz ko Rubene atbild ar trīs vārtiem pēc kārtas panākot 1:4. Pēc šiem trīs goliem FBK ‘’Valmiera’’ paņem 30 sekunžu pārtraukumu, kas ļauj valmieriešiem trešdaļas izskaņā atgūt vienus vārtus pateicoties Mārtiņam Brokam. Otrais periods valmieriešiem ir pagalam neveiksmīgs. Uz Rubenes 3 vārtiem valmierieši nespēj atbildēt un dodas pārtraukumā pie rezultāta 2:7. Spēles pēdējās divdesmit minūtes iesākas ar Ivo Baloža realizētu soda metienu. Spēlējot vairākumā FBK ‘’Valmiera’’ atgūst spēlē intrigu pēc diviem iemestiem vārtiem. Pirmos vārtus vairākumā guva Gatis Liepiņš, otrus Ints Vilks. Spēlei punktu pieliek kocēniešu pēdējais gols tukšos vārtos.

"Rubene" – FBK "Valmiera" 5:8 (2:4, 0:3, 3:1), sērijā 1:3

FBK "Valmiera" -Ivo Balodis 4 (1+3), Mārtiņš Broks 2 (1+1), Ints Vilks 1 (1+0), Gatis Liepiņš 1 (1+0), Ričards Eglītis 1 (1+0).

Nāc un atbalsti savu komandu. Nākošā spēle 10. martā, Vidzemes Olimpiskajā centrā, spēles sākums plkst. 20:15. Būs nepieciešamas līdzjutēju pilnas tribīnes un skaļākās balsis, lai palīdzētu izcīnīt uzvaru!