Jaunumi

FBK “Valmiera” atspēlējas un sērijā panāk 3:3. Izšķirošais mačs 15. martā, Vidzemes Olimpiskajā centrā

ELVI florbola līgas vīriešiem ceturtdaļfinālā otro uzvaru pēc kārtas izcīnījusi FBK "Valmiera", kas  Kocēnos pārspēja "Rubeni" ar 6:5, sērijā līdz vienas komandas četriem panākumiem panākot izlīdzinājumu – 3:3. Izšķirošā spēle par iekļūšanu pusfinālā notiks šo trešdien, 15.martā, plkst. 20:15, Vidzemes Olimpiskajā centrā.

FBK"Valmiera" nonākot iedzinējos 1:3 gatavi doties cīņā un nepadoties "Rubenei". Piektdien, 10. martā Vidzemes Olimpiskajā centrā norisinājās sērijas piektā spēle.

Ceturtdaļfināla sēriju "Valmiera", kas regulārajā turnīrā izcīnīja 4.vietu, pret piektās vietas īpašnieci "Rubeni" sāka ar pārliecinošu uzvaru savā laukumā – 7:3.Turpinājumā daudz veiksmīgāk darbojās kocēnieši, kuri pretinieku laukumā svinēja panākumu ar 6:4, bet pēc tam simtprocentīgi izmantoja sava laukuma priekšrocības – 6:5 pagarinājumā un 8:5. "Rubene" bija nonākusi tikai vienas uzvaras attālumā no iekļūšanas pusfinālā, šo iespēju kocēnieši gribēja izmantot jau šovakar, kad sērija bija atgriezusies Vidzemes Olimpiskajā centrā.

 Kategoriski pret tādu scenāriju bija noskaņoti valmierieši, kuri jau 3.minūtē pēc Aigara Belasova metiena un Matīsa Salmiņa piespēles izvirzījās vadībā ar 1:0. Otrajā periodā laukuma saimnieki turpināja iesākto – rezultatīvi meta Ivo Balodis, Mārtiņš Broks un Ints Vilks, panākot jau 4:0 par labu "Valmierai". Pēdējās trešdaļas vidū Lauris Alvis Stiprais panāca jau 5:0, praktiski izšķirot spēles likteni. Valmieras komandas vārtsargam Agrim Rogainim pietrūka tikai piecu minūšu, lai otro reizi šajā sezonā nosargātu savus vārtus neieņemtus.

FBK "Valmiera-" "Rubene" 5:2 (1:0, 3:0, 1:2), sērijā 2:3

FBK "Valmiera" rezultatīvākie- Ints Vilks 3 (1+2), Mārtiņš Broks 2 (1+1), Ivo Balodis 2 (1+1), Lauris Alvis Stiprais 1 (1+0), Aigars Belasovs 1 (1+0), Matīss Salmiņš 1 (0+1).

Uz Kocēnu sporta namu valmierieši devās kaujinieciski noskaņoti, kas arī vainagojās panākumiem.

Nav divu domu, ka kocēnieši bija gatavi sēriju noslēgt  savā laukumā, bet maču veiksmīgāk sāka viesi – sestās minūtēs laikā pa golam iemeta Matīss Salmiņš un Ričards Eglītis, veiksmīgi saspēlējoties, izvirzot FBK "Valmiera" vadībā ar 2:0. Spēles vienpadsmitajā minūtē pretinieki samazināja valmieriešu pārsvaru uz 2:1. Aigars Belasovs pēc Inta Vilka piespēles gūst trešo golu, kurš arī bija beidzamais pirmajā periodā. Pēc pirmā perioda uz rezultātu tablo bija kaujiniecisks neizšķirts – 3:3. Otrais periods tiek iesākts ar pretinieku golu un tiek panākts viena punkta pārsvars, kuru drīz vien izlīdzina Mārtiņš Broks pēc Ivo Baloža piespēles. Otrais periods noslēdzas ar FBK ‘’Valmiera’’ viena gola pārsvaru no  Laura Alvja Stiprā puses pēc Gata Liepiņa piespēles. Līdz pamatlaika beigām kocēnieši spēja savu viesu pārsvaru samazināt līdz minimumam, bet svarīgu uzvaru ar 6:5 svinēja FBK "Valmiera", kas sērijā ir atspēlējusies no gandrīz bezcerīgā 1:3, panākot izlīdzinājumu – 3:3.

FBK "Valmiera-" "Rubene" 6:5 (3:3, 2:1, 1:1), sērijā 3:3

FBK "Valmiera" rezultatīvākie- Ričards Eglītis 3 (1+2), Lauris Alvis Stiprais 2 (2+0), Matīss Salmiņš 2 (1+1), Mārtiņš Broks 1 (1+0), Aigars Belasovs 1 (1+0),    Ints Vilks 1 (0+1), Ivo Balodis 1 (0+1), Gatis Liepiņš 1 (0+1).

Sērijas izšķirošā spēle jau šo trešdien, 15. martā, plkst. 20:15 Vidzemes Olimpiskajā centrā. Nāc un atbalsti valmieriešus cīņā par uzvaru!