Jaunumi

Desmito reizi notiks tradicionālais florbola turnīrs “Latvian Open”

No 25.-28. augustam Vidzemes Olimpiskajā centrā un Kocēnu sporta namā norisināsies pirmssezonas florbola turnīrs "Latvian Open", kurā piedalās 30 komandas no piecām valstīm – Latvijas, Igaunijas, Krievijas, Somijas un Šveices. 

LatvianOpenKalendars

Šogad turnīra ietvaros varēs vērot pasaules klases klubu cīņas, jo uzaicināto vīriešu komandu grupā startēs divas Somijas augstākās līgas komandas – čempione "SC Classic" un "Nokian KrP". Ar spēcīgajiem somiem cīnīsies arī "UHC Uster" no Šveices augstākās līgas un Latvijas vīriešu izlases kandidātu sastāvs, kas turpina gatavošanos 2016. gada pasaules čempionātam Rīgā.

Vīriešu "Elite" grupā dalību cīnīsies deviņas komandas, kuras sadalītas divās apakšgrupās. A grupā sacentīsies "Saint-Petersburg United", "Rubene", "Ķekavas Bulldogs", "Pārgauja" un "FK Kurši", bet B grupā spēkosies mājinieki "FBK Valmiera" ar "FBK Spartak", "FS Masters" un "Talsi/Irlava".

Vīriešu "Open" grupā startēs deviņas komandas, bet sieviešu "Elite" grupā par uzvaru cīnīsies astoņas vienības: "Rubene", "Rīgas Lauvas", "Saint-Petersburg United", "Lekrings", "Tērvete", "NND", "Ķekava" un "EMU".

Spēļu kalendārs pieejams turnīra mājas lapā.