Jaunumi Ziņu arhīvs

Čempioni uzsāk gatavošanos jaunajai basketbola sezonai

3. augustā Vidzemes Olimpiskajā centrā pirmo treniņu aizvadīja Latvijas Basketbola līgas čempionkomandas "Valmiera/Ordo" basketbolisti. Valmieriešus jaunajā sezonā vadīs treneris Uvis Helmanis, bet komandas ģenerālmenedžeris Mārtiņš Bērziņš informēja, ka komandas mērķis būs cīņa par medaļām Latvijas un Baltijas basketbola līgās.

VO_sak_treninus
Foto: Edgars Vaivads

Komandas pirmajā treniņā piedalījās četri pērnās sezonas čempionsastāva spēlētāji – Jānis Kaufmanis, Raimonds Gabrāns, Ervīns Jonāts un Lauris Blaus. Savukārt rehabilitācijas procesu pēc traumām turpina veikt Haralds Kārlis un aizvadītās sezonas finālsērijas vērtīgākais spēlētājs Artūrs Bērziņš. Komandas sastāvam pievienojies Valmieras/Rūjienas basketbola audzēknis Rinalds Mālmanis, kurš iepriekšējās piecas sezonas pavadīja Spānijas kluba "Baskonia" sistēmā. Tā pat par vietu komandas sastāvā cīnās Valmieras jaunie basketbolisti, kuri dominēja Latvijas Jaunatnes basketbola līgā. Pirmajā treniņā kopā ar komandu darbojās Edgars Kaufmanis, Rainers Kalniņš, Ojārs Bērziņš, Bogdans Raiļans un Māris Ramanis.

Galvenā trenera Uvja Helmaņa palīgs būs Gatis Melderis, bet par komandas fizisko sagatavotību atbildēs trenere Inga Dzene. Trenerim Helmanim no "Liepāja/Triobet" līdzi uz Valmieru devusies fizioterapeite Ieva Pelše, kura gādās par basketbolistu veselību.

Lai sagatavotos jaunajai sezonai Valmieras basketbolistiem ir divi mēneši, jo sezonas pirmās spēles tiks aizvadītas septembra beigās un oktobra sākumā. Tuvākās nedēļas "Valmiera/Ordo" basketbolisti galvenokārt strādās pie fiziskās sagatavotības.

Tā pat trešdien "Valmiera/Ordo" ģenerālmenedžeris Mārtiņš Bērziņš preses konferencē informēja par komandas mērķiem gaidāmajai sezonai. Tie būšot cīņa par medaļām gan Latvijas, gan Baltijas līgās. Tā pat tiek turpināts darbs pie sastāva komplektācijas. Šobrīd tiekot meklēts pastiprinājums pamatsastāva saspēles vadītāja pozīcijā, tiek veiktas pārrunas ar 2./3. numura pozīcijas spēlētāju un meklēts rezerves centrs.

Video no preses konferences: