Jaunumi

“Baltās ledus svinības” Vidzemes Olimpiskajā centrā

Decembris ir Ziemassvētku laiks, kas jāpavada kopā ar mīļajiem, svētkus svinot. Tāpēc Vidzemes Olimpiskais centrs pirmo reizi aicina uz “Baltajām ledus svinībām”. Trīs decembra vakarus, 17., 23., un 30. decembrī no plkst. 20:00 līdz 21:30 gaidīsim baltajā “Elektrum” ledus hallē.

img_7466

Daiļslidošanas priekšnesumi, ziemas dzērieni, dīdžejs, uguņošanas akcenti un citi pārsteigumi sagaida visus svinību viesus. Vidzemes Olimpiskā centra “Elektrum” ledus halle tiks ietērpta baltā sniega segā, kas ļaus justies kā īstās, baltās svinībās. Pasākuma apmeklētājus priecēs īpaši  sagatavoti jauno daiļslidotāju priekšnesumi. Gardais un siltais ziemas dzēriens sasildīs slidotājus. Dīdžejs rūpēsies par svētku mūziku, kas pavadīs raitā slidošanas solī visu svinību laiku. Svētku uguņošanas akcenti un daudzi citi pārsteigumi gaidīs ikvienu slidotāju, svinību viesi.

17., 23., un 30. decembrī gaidīsim ikvienu Vidzemes Olimpiskā centra “Elektrum” ledus hallē uz “Baltajām ledus svinībām”. Pasākuma ieejas biļešu cena 5€, slidu noma 2€. Ierodoties viscaur baltā ieeja bez maksas. Biļešu iepriekšpārdošana jau sākusies Vidzemes Olimpiskā centra kasē. Biļešu skaits ierobežots.

Aicinām arī uz citiem decembra publiskās slidošanas pasākumiem. Nāc slidot uz ģimeņu rītiem “Ledus brīnumu Ziemassvētkus gaidot” kopā ar Ziemassvētku vecīti. Visus publiskās slidošanas laikus meklē šeit.

baltas-ledus-svinibas-plakats_3