Jaunumi

Atvērto durvju diena Vidzemes Olimpiskā centra Atlētikas zālē

Sestdien, 7.aprīlī Vidzemes Olimpiskā centra Atlētikas zālē notiks atvērto durvju diena – visas dienas garumā sportotgribētāji bez maksas varēs izmēģināt jaunatvērto trenažieru zāli, iepazīties ar Vidzemes Olimpiskajā centrā strādājošajiem treneriem, apmeklēt grupu nodarbības, kā arī piedalīties sarunās par veselīgu uzturu.

Dienas plāns/nodarbību grafiks:

10:00 ”Morning Bootcamp” ar treneri Katrīnu Betiju

11:00 Saruna par uzturu “Vienas dienas kaloriju deva sportiski aktīvam cilvēkam” (vada fizioterapeits un uztura speciālists Uldis Sproģis)

12:00 ”Ārstnieciskā vingrošana” ar fizioterapeitu Uldi Sproģi

13:00 Saruna par uzturu ”Populārākie mīti par labu/sliktu pirms/pēc treniņa uzturu” (vada fizioterapeits un uztura speciālists Uldis Sproģis)

14:00 ”Intervālu treniņš” ar treneri Katrīnu Betiju

Visas dienas garumā trenažieru zālē būs iespējams iepazīties ar treneriem, saņemt treneru konsultācijas, kā arī aizvadīt individuālos treniņus.

Lūgums grupu nodarbībām iepriekš pieteikties, zvanot pa tālruni 64220660. Brīvu vietu gadījumā nodarbībām varēs pievienoties arī pasākuma norises laikā.

Nepalaid garām iespēju aktīvi pavadīt savu sestdienu un izmēģināt Vidzemes Olimpiskā centra atlētikas zāles piedāvājumus bez maksas! 

Pievienojies pasākuma Facebook – https://www.facebook.com/events/185989485518044/

TIKAI Atvērto durvju dienā trenažieru zāles abonementiem īpašā iepazīšanās cena! Mēneša abonements 8 reizēm maksās 27 eiro (pamata cena 32,-), bet 16 reižu apmeklējuma karti būs iespējams iegādāties par 50 eiro (pamata cena 61,-).