Jaunumi

Atvērta Jāņa Daliņa stadiona ārtelpu teritorija iedzīvotājiem

No 18. augusta ikviens interesents bez maksas aicināts sportot un aktīvi izkustēties atjaunotā Jāņa Daliņa stadions ārtelpu teritorijā.
? Mazākajiem apmeklētājiem patiks jaunais rotaļu laukums. Tur var gan labi izšūpoties, gan kāpelēt un paskatīties uz pasauli no augstāka skatupunkta, gan attīstīt līdzsvara sajūtu un izmēģināt dažādus vingrinājumus. ?‍♀️Pusaudžiem un pieaugušajiem aktīvai atpūtai noderēs vingrošanas iekārtas.
? Interesentiem atvērti trīs sporta spēļu laukumi: basketbola laukums un brāļu Bertānu basketbola laukums, kas veltīts leģendārā basketbolista Kobes Braienta piemiņai, kā arī universāls laukums ? volejbola un ⚽️ mini-futbola spēlēm. Jāpiemin, ka sporta spēļu laukumi pieejami bez iepriekšējas reģistrācijas, ievērojot kārtības un drošības noteikumus.
??‍♀️Skriešanas un iešanas entuziasti aicināti novērtēt, cik viegls ir solis uz jaunā seguma astoņu skrejceļu aplī. ❗️Aicinām ņemt vērā, ka uz skrejceļa var atrasties tikai ar maiņas apaviem. Apavu maiņas koridors atrodas Informācijas centrā, ejot pa A ieeju.
? Ieeja teritorijā pa vārtiem, kas ir pie Jānim Daliņam veltītā pieminekļa.
? Jāņa Daliņa stadions ir atvērts katru dienu no plkst.8.00 līdz 22.00.
? Grupu treniņiem un sacensībām brīvdabas laukumus iespējams arī nomāt. Plašāka informācija: www.janadalinastadions.lv
Savukārt jaunā vieglatlētikas manēža un spēka zona sportot gribētājiem būs pieejama no 1.septembra. Septembrī arī aicināsim Atvērto durvju dienās klātienē apskatīt atjaunoto Jāņa Daliņa stadionu un jauno vieglatlētikas manēžu.
✅ Gan manēža, gan stadions saņēmis World Athletics sertifikātu. Tas liecina par vieglatlētikas infrastruktūras kvalitāti un atbilstību tehniskajām prasībām, izceļot Latviju uz vieglatlētikas starptautiskās skatuves