Jaunumi

Arī šogad Valsts prezidenta balvas izcīņai plašs sadarbības partneru loks

Valmierā, Jāņa Daliņa stadionā no 10. līdz 11. jūnijam, norisināsies Baltijā lielākās vieglatlētikas sacensības – Valsts prezidenta balva.  Arī šogad par balvas partneriem ir kļuvuši „Nordea” banka, „VALPRO”, kā arī apdrošināšanas sabiedrība BTA, kura  sacensības atbalstīs jau 14. reizi. Pasākuma infromatīvajiem atbalstītājiem pievienojies „Radio Tev”

Foto: Klāvs Vasiļevskis
Foto: Klāvs Vasiļevskis

Šis ir jau 22. gads, kad Valmierā norisinās Valsts prezidenta balvas izcīņa. Kopš 2012. gada sacensībām ir jauns formāts, kas paredz, ka par Prezidenta balvu cīnās Baltijas valstu komandas. Kopumā sacensību gaitā tiks izcīnīti pieci kausi – individuāli labākais vieglatlēts un vieglatlēte, labākā vīriešu un sieviešu komanda, kā arī spēcīgākā komanda kopvērtējumā. Cīņā par individuālajām balvām drīkst iesaistīties arī citu valstu sportisti.

Ikgadēji Valsts prezidenta balvai vieglatlētikā ir plašs sadarbības partneru pulks. Arī šī reize nebūs izņēmums,  atbalstītāju lokā ir „VALPRO”, „Nordea” banka un apdrošināšanas sabiedrība BTA, kā arī informatīvais atbalstītājs „Radio Tev”.

SIA VALPRO valdes priekšsēdētājs Aivars Flemings
SIA VALPRO valdes priekšsēdētājs Aivars Flemings

SIA „VALPRO” jau vairāk kā 50 gadus ir viens no lielākajiem metāla apstrādes uzņēmumiem Baltijas valstīs ar specializāciju metāla kannu, ugunsdzēsības aparātu un to korpusu ražošanā, kā arī gāzes balonu inspicēšanā un atbilstības pārvērtēšanā. Uzņēmums piedāvā augstākās kvalitātes metāla izstrādājumus. „VALPRO” produkti ir iemantojuši atpazīstamību un lietotāju atzinību civilajā un militārajā sektorā vairāk kā 30 valstīs.

 

 

NORDEA klientu apkalpošanas centra "Valmiera" vadītāja Sandra Rasnača
NORDEA klientu apkalpošanas centra "Valmiera" vadītāja Sandra Rasnača

„Nordea” banka  ir lielākā finanšu pakalpojumu grupa Skandināvijas un Baltijas reģionā. Nordea Bank Latvijas filiāles vēsture aizsākās 1992. gada aprīlī, kad Baltijas Investīciju Programmas ietvaros tika dibināta Latvijas Investīciju Banka. „Nordea” ir līderi korporatīvo un institucionālo banku sektorā, kā arī viena no 10 lielākajām bankām Eiropā.

 

Artis Jansons un Reinis Bērzkalns
             Artis Jansons un Reinis Bērzkalns

AAS “BTA Baltic Insurance Company” apdrošināšanas tirgū darbojas vairāk nekā 20 gadu, 2009. gadā kļūstot par trešo lielāko apdrošinātāju Baltijas valstīs. BTA ir uz attīstību un klientu apkalpošanu vērsts uzņēmums par ko liecina 2015. gadā iegūtais tituls "Uzslavētākais izcila servisa sniedzējs apdrošināšanas nozarē" kampaņā „Uzslavē labu servisu!”

 

"Radio TEV" ētera balsis Kristīne Vaska un Andris Jurga
"Radio TEV" ētera balsis Kristīne Vaska un Andris Jurga

„Radio Tev” ir viena no visstraujāk augošajām radio stacijām, kuru ir iespējams klausīties gandrīz visā Latvijas teritorijā. „Radio Tev” ir jauna radio stacija, kas radās 2013. gadā pārņemot „Radio Valmiera” darbu, tādējādi no vietēja mēroga stacijas īsā laikā kļūstot par Latvijā atpazīstamu zīmolu. „Radio Tev” ir uztverams 19 Latvijas lielākajās pilsētās.