Jaunumi

Ar jauno daiļslidotāju treniņnometnēm uzsākta aktīvā Vidzemes Olimpiskā centra ledus sezona

Vidzemes Olimpiskajā centrā ir uzsākta aktīvā ledus sezona, kurā ik dienas ledus hallē norisinās treniņi, kā arī brīvdienās tiek aizvadīti Vasaras hokeja turnīra spēles. Kā pirmie jaunuzlieto ledu iemēģina jaunie daiļslidotāji no Sanktpēterburgas. Ik dienas jaunie daiļslidošanas talanti aizvada vairākus treniņus un slīpē slidotprasmi.

Jau astoto gadu pēc kārtas jaunie Sanktpēterburgas daiļslidotāji uz trīs nedēļām ierodas Valmierā, Vidzemes Olimpiskajā centrā, lai aizvadītu treniņnometni. Šogad pievienojušies arī daiļslidotāji no Austrālijas. Uz Vidzemes Olimpiskā centra ledus treniņus aizvada titulētākie, Krievijas čempionāta medaļnieki, jaunie daiļslidotāji, kuri sevi pierādījuši augstā līmenī arī pasaulē.

Kā norāda daiļslidotāju treneri Vidzemes Olimpiskais centrs ir ideāla vieta, lai aizvadītu kvalitatīvu treniņnometni. Šeit ir visi nepieciešamie apstākļi veiksmīgas treniņnometnes norise. Ledus ir ļoti labas kvalitātes, pirms katra treniņa tas tiek sagatavots augstā līmenī. “Sausie” treniņi tiek aizvadīti universālajā zālē, kur vietas pietiek visiem un ir iespējams izvērsties pilnībā. Arī fizioterapeits katru nometnes dienu ir uz vietas un pie nepieciešamības spēj palīdzēt jaunajiem daiļslidotājiem.  Viesnīca Naktsmājas ir lieliska vieta kur nakšņot un atpūsties no treniņiem. Diena tiek iesākta ar gardām, veselīgām  brokastīm, lai pietiktu spēka izturēt treniņu procesu.

Triju nedēļu garumā jaunie daiļslidotāji aizvadījuši treniņnometni Vidzemes Olimpiskajā centrā. Šo sestdien, 15. jūnijā Sanktpēterburgas slidotāji noslēgs trīs nedēļu darbu pie mums Valmierā. Ar to aktīvie ledus treniņi nebeidzas, jo uzreiz pēc jauno daiļslidotāju aizbraukšanas Vidzemes Olimpiskajā centrā ieradīsies “Rīgas Dinamo” hokejisti, lai aizvadītu nedēļu garu treniņnometni un sagatavotos gaidāmajai sezonai.