Jaunumi Ziņu arhīvs

Ar BJK “Bešiktaš” uzvaru noslēdzas “Valmiera city friendship cup” futbola turnīrs

No 16. līdz 18.augustam Jāņa Daliņa stadionā notiekošajā "Valmiera city friendship cup" futbola turnīrā, jau otro gadu pēc kārtas uzvarētāja laurus plūca Turcijas BJK "Bešiktaš" kluba jaunie futbolisti.

Foto: Valmieras ziņas
Foto: Valmieras ziņas
 

Sadraudzības turnīrs Jāņa Daliņa stadionā norisinājās jau otro gadu pēc kārtas. Arī šogad savā starpā sacentās vairākas Latvijas un ārzemju futbola komandas U-12 vecuma grupā. Latviju pārstāvēja BFC „Daugavpils”, FK „Smiltene/BJSS”, FC „Aizkraukle VEINA” un divas „Valmiera Glass” komandas. Tāpat arī turnīrā piedalījās BJK „Bešiktaš” komanda no Turcijas un „Zdunska Vola” komanda no Valmieras sadraudzības pilsētas Polijā.

Draudzības turnīrā jau no pirmās dienas savu pagājušā gada čempiona statusu apliecināja Turcijas BJK „Bešiktaš” komanda, kas pārliecinoši spēja pieveikt pretinieku komandas. Jāteic, ka jaunie Turcijas futbolisti tā arī palika nepārspēti visu trīs dienu garumā. Vistuvāk uzvarai pret „Bešiktaš” futbolistiem bija „Daugavpils” komandu, kura turku pārākumu atzina vien ar minimālu 1:2 zaudējumu. Savukārt „Valmiera Glass” pirmā komanda grupu turnīra spēlēs piekāpās turkiem ar 0:4, tomēr spējot izcīnīt uzvaras visos atlikušajos mačos un nodrošināt cīņu finālā, par turnīra uzvarētāja godu.

Pēc aizvadītajām grupu turnīra spēlēm tika noskaidroti tālākie komandu pāri, kuri attiecīgi cīnījās par 1.-6. vietu. Spēlēs par 5.vietu savā starpā tikās Smiltenes un Aizkraukles jaunie futbolisti. Šajā pārī pārliecinošāku sniegumu demonstrēja smiltenieši, apspēlējot Aizkraukles futbolistus ar 5:2. Spraiga cīņa izvērtās par bronzas godalgām, kurā tikās poļu „Zdunska Vola” un BFC „Daugavpils”. Lai gan grupu turnīra spēlē daugavpilieši pārliecinoši, ar 5:0 pieveica poļus, tomēr izšķirošajā cīņa par medaļām izrādījās daudz sarežģītāka. Bronzas mačā daugavpiliešiem izcīnīta minimāla uzvara ar 2:1. Turnīra fināla mačā spēkiem mērojās BJK „Bešiktaš” un vietējā „Valmiera Glass” komanda. Abu komandu duelī vēlreiz, ar rezultātu 4:0 pārāka izrādījās „Bešiktaš” vienība, kurai arī zelta godalgas, atstājot valmieriešus otrajā vietā.

Spēles par vietām:
Spēle par 5.vietu: FK "Smiltene/BJSS" 5-2  FC "Aizkraukle VEINA"
Spēle par 3.vietu: BFC "Daugavpils" 2-1 "Zdunska Vola"
Spēle par 1.vietu: BJK "Bešiktaš" 4-0 "Valmiera Glass"

Grupu turnīra spēles:

tabula