Jaunumi

16. janvārī Valmierā notiks Bērnu vieglatlētikas festivāla reģionālais posms

Janvārī ar pieciem reģionālajiem posmiem tiks atklāta Bērnu vieglatlētikas programmas otrā sezona, kas Latvijā tiek īstenota ar uzņēmuma “Maxima Latvija” un Latvijas Sporta federāciju padomes atbalstu.

Līdz šim festivālā piedalījās 2. klašu komandas. Lai turpinātu programmas attīstību, jaunajā sezonā piedalīsies 3. klašu komandas nākamā līmeņa aktivitātēs un disciplīnās, savukārt programmai pievienosies jaunas 2. klašu komandas.

Dalību Vidzemes posmā Vidzemes Olimpiskajā centrā apstiprinājušas 4 2. klašu komandas un 4 3. klašu komandas no Alūksnes, Gulbenes, Valmieras un Siguldas.

Katrā no reģionālajiem posmiem dalībnieku komandām būs iespēja iekļūt finālā, kas notiks 13. maijā Rīgā, Elektrum Olimpiskajā centrā. Ceļazīmi izcīnīs četras labākās komandas no katra reģiona katrā klašu grupā. Līdz ar to finālā kopā tiksies 40 komandas.

Citi reģionālie posmi notiks 14. janvārī Jelgavā, 15. janvārī Daugavpilī, 22. janvārī Saldū un 23. janvārī Rīgā.

Festivāla sākums Vidzemes Olimpiskajā centrā (Rīgas iela 91) plkst. 11.00.

Par programmu:

Bērnu vieglatlētikas programmu apgūst jau aptuveni 13 miljoni bērnu vairāk nekā 130 pasaules valstīs, un 2018. gadā tā tika ieviesta arī Latvijā. Bērnu vieglatlētikas aktivitātes interesantā un bērniem saprotamā veidā ļauj izprast vieglatlētikas pamatdisciplīnas – skriešanu, lekšanu un mešanu – jebkurā vietā (stadionā, rotaļlaukumā, sporta zālē, u.c.), kā arī attīsta bērnu vispārējo fizisko attīstību.

  1. gadā, piedaloties vairāk nekā 650 skolēniem, noslēdzās programmas pirmā sezona. Sportiskākās klases titulu ieguva komanda no Jelgavas 4. vidusskolas.

 

 

Informāciju sagatavoja:

Ieva Bļusina

Latvijas Vieglatlētikas savienības

Komunikācijas vadītāja

+371 26421115