Jaunumi

Vidzemes Olimpiskajā centrā viesosies SRT rallija komanda.

Ar vien vairāk uzņēmumu kolektīvi, komandas, skolas un draugu kompānijas izvēlas Vidzemes Olimpiskā centra (VOC) "Elektrum" ledus halli, lai aizvadītu Ziemassvētku eglītes, korporatīvos un saliedēšanās pasākumus. 

nim_fotos_srt_cyprus_sunday-18_1

VOC ar prieku uzņem augstas klases sportistus. 9. decembrī komandas korporatīvo pasākumu "Elektrum" ledus hallē aizvadīs Sports Racing Technologies (SRT) rallija komanda. Arī šogad SRT sevi ļoti labi parādījusi rallija pasaulē. Piedaloties Eiropas Rallija Čempionātā (ERC), Ralfa Sirmača ekipāža trijos posmos kāpusi uz augstākā pjedestāla. 1. vieta izcīnīta ERC Estonia, ERC Latvia un ERC Acropolis posmos. Kopvērtējumā izcīnīta augstā 3. vieta. SRT piedalās ne tikai Eiropas Rallija Čempionāta, bet arī vietējos Latvijas rallija čempionātos un Rallijkrosa RX sacensības. SRT rallija komandu pārstāv vairaki sportisti – Ralfs Sirmacis un Artūrs Šimins (Latvija), Nikolay Gryazin un Yaroslav Fedorov (Krievija), Vasiliy Gryazin un Dimitrii Lebedik (Krievija), Raul Jeets un Andrus Toom (Igaunija). Sports Racing Technologies ir starptautiska, augstas klases rallija komanda, kas ne tikai piedalās sacensībās, bet arī nodrošina augsta līmeņa dalību sporta pasākumos, organizē treniņus un sacensības, piedāvā sporta automašīnu nomu un sportistu apmācību. 

9. decembrī  slidot prasmi Vidzemes Olimpiskā centra "Elektrum" ledus hallē noslīpēs vieni no Eiropas vadošajiem rallija braucējiem. VOC piedāvā dažādas iespējas rīkot Ziemassvētku eglītes, korporatīvos un saliedēšanas pasākumus uz ledus. Sazinies ar mums: Jolanta Dukure – tālr. 29878192, e-pasts: jolanta.dukure@voc.lv. Anita Upeniece – tālr. 29110057, e-pasts: anita.upeniece@voc.lv