Jaunumi

Vidzemes Olimpiskajā centrā uzstādīta foto siena “Attieksme. Mērķtiecība. Rezultāts.”

Ik dienas Vidzemes Olimpiskais centrs uzņem bērnus un jauniešus, kas aktīvi trenējas un attīstās dažādos sporta veidos.  Vidzemes Olimpiskajā centrā (VOC) un tā struktūrvienībās kopumā trenējas vairāki simti Valmieras bērnu sporta skolas bērni un jaunieši.

dsc_0318

Katrā no sporta veidiem ir bērni un jaunieši, kas parāda sevi no labākās puses. Ne vienmēr ir jābūt rezultatīvākajam spēlētājam vai ātrākajam skrējējam, lai būtu labākais. Ir reizes, kad sevi var pierādīt ar uzcītīgu darbu ikdienā, skolā un treniņos. Šie bērni un jaunieši, kas sevi pierādījuši, kā visneatlaidīgākie ir par piemēru citiem.

Vidzemes Olimpiskais centrs atbalsta bērnu un jauniešu sportu. Sadarbībā ar treneriem, VOC vēlējās parādīt pašus labākos, centīgākos un aktīvākos bērnus un jauniešus. Tieši treneri izvēlējās paraug sportistus, ko likt par piemēru citiem. Vidzemes Olimpiskā centra centrālās mājas foajē ir uzstādīta foto siena “Attieksme. Mērķtiecība. Rezultāts”.  Bērni un jaunieši, kas redzami uz foto sienas ir bērni ,kas parādījuši sevi, kā mērķtiecīgākie savā grupā, kas vienmēr ierodas uz treniņu laikā, izpilda visus norādījumus ar īpašu rūpību. Šo bērnu un jauniešu attieksme pret sportu un treniņiem, skolu un ikdienu ir augstā līmenī, viņi nekad nepadodas un izdara visu līdz galam, līdz uzvarai. Bērni un jaunieši mudina arī citus viņiem pievienoties treniņā, lai kopā kļūtu aktīvāki.

Foto sienai "Attieksme. Mērķtiecība. Rezultāts” treneri izvirzīja hokejistus Tomu Trocki un Kārli Bucenieku, daiļslidotāju Luetu Siliņu, basketbolistus Ričardu Nilu Libertu un Ralfu Dāvi Eglīti, florbolistus Georgu Māziņu un Ralfu Balodi, futbolistus Kārli Pikšenu un Danu Patriku Dukuru, vieglatlētes Madaru Bērziņu un  Danielu Supi. 

Vidzemes Olimpiskais centrs ik dienas uzņem jaunos florbolistus, hokejistus, basketbolistus, futbolistus, vieglatlētus un daiļslidotājus.