Jaunumi Piedzīvojumu virpulī

Vidzemes Olimpiskajā centrā sākas sportiski radošā nometne “Piedzīvojumu virpulī”

Šodien, 9. jūlijā Vidzemes Olimpiskajā centrā sākas pirmā no divām aizraujošajām bērnu nometnēm “Piedzīvojumu virpulī”. Pirmā nometne norisināsies no 9. līdz 16. jūlijam.

Jau tradicionāli VOC radošā komanda organizē vasaras nometnes bērniem un jauniešiem. Lai sportiski un  ar atraktīvām nodarbībām veicinātu bērnu radošumu un padarītu vasaru interesantāku un piedzīvojumiem bagātāku. Šogad izveidota īpaša aktivitāšu programma. Bērniem būs iespēja izmēģināt spēkus dažādās stafešu aktivitātēs, doties uz Daliņu pludmale un apgūt pludmales tenisu, kā arī doties pa Gauju ar SUP dēli profesionālu instruktoru uzraudzībā. Visi nometnes dalībnieki iemēģinās spēkus strauji popularitāti iemantojušajā disku golfā, kā arī ierastajā golfā. Nometnes laikā bērni un jaunieši dosies mācību ekskursijā “Izzini, kas mīt VOC”, apgūs dažādu sporta veidu pamatprincipus. Paralēli sportiskajām aktivitātēm nometnes dalībnieki piedalās radošajās darbnīcās, zīmē hennas, veido dažādus rokdarbus. Zināms, ka ceturtdien bērnu nometnē “Piedzīvojumu virpulis” viesosies Latvijas vieglatlētikas savienības pārstāvis un iepazīstinās nometniekus ar “Kids athletics” aktivitātēm, kurās būs iespēja gūt ieskatu dažādos vieglatlētikas veidos.

Bērnu un jauniešu sportiskā radošuma vasaras nometne “Piedzīvojumu virpulī” jau tradicionāli organizē Vidzemes Olimpiskā centra radošā komanda. Divas nedēļas aizraujošu piedzīvojumu un jaunu zināšu virpulis sniedz bērniem un jauniešiem iespēju iegūt jaunus draugus, zināšanas un neaizmirstamus mirkļus.