Jaunumi

Vidzemes Olimpiskajā centrā jaunie florbolisti aktīvi aizvada treniņus

Latvijā aizvien lielāku popularitāti iegūst florbols un  Valmiera ir viens no Latvijas florbola attīstības centriem. Vidzemes Olimpiskā centra florbola laukumā savus treniņus aktīvi aizvada ne tikai FBK Valmiera, bet arī Valmieras bērnu sporta skolas bērni un jaunieši.

Profesionālu treneru vadībā, katru darba dienu norisinās treniņi dažādām vecuma grupām. VBSS audzēkņi gatavojas jaunās sezonas spēlēm. Trenere Jolanta Kļava  trīs reizes nedēļā sagatavo jaunos U-6, U-7 un U-8 florbolistus. Bērni apgūst florbola pamatus un jau sāk mācīties kombinācijas. Trenera Ivara Laktiņa vadībā reizi nedēļā VOC florbola laukumā trenējas U-9 vecuma grupas bērni, kā arī trīs reizes U-10 un U-12 vecuma bērni. Kad pamati apgūti, tiek piestrādāts pie tehnikas un jau sarežģītākām kombinācijām un spēles metodēm. Pieredzējušākus jauniešus U-14, U-16, un U18 vecuma grupā trenē Somijas florbolā pieredzi guvušais treneris Aigars Belasovs, kurš trenē arī FBK “Valmiera” sportistus. Šie jaunieši jau ir ar nelielu pieredzi un jau aizvada aktīvākus, augstāka līmeņu treniņus. Bērniem un jauniešiem treniņu procesā Vidzemes Olimpiskā centrā ir pieejams augstākās klases “Gerflor” florbola laukuma segumi, kas nodrošina augsta līmeņa treniņu apstākļus, lai, jau no mazotnes, bērni trenētos gluži kā profesionāļi.

Visas nedēļas garumā jaunie sportisti aktīvi mācās, gatavojās un trenējās, lai būtu prasmīgi florbolisti un parādītu sevi plašajai florbola sabiedrībai.

Jau no 24. līdz 28. oktobrim savas pirmās spēles Latvijas jaunatnes čempionātā aizvadīs U-10 un U-12 vecuma grupu florbolisti.