Jaunumi Ziņu arhīvs

Grupu nodarbības Vidzemes Olimpiskā centra vingrošanas zālē

Vidzemes Olimpiskā centra atlētikas zālē norisinās dažādas grupu nodarbības profesionālu sporta treneru vadībā. Aprīļa sākumā tiks atvērta arī trenažieru zāles daļa. Informācija par nodarbību laikiem meklējama www.voc.lv, pieteikšanās pa tālruni +371 64220660.

 

Vidzemes Olimpiskajā centrā ir iespējams apmeklēt nodarbības ar papildu pievienoto vērtību fizioterapeita Ulda Sproģa vadībā. Uldis vada ārstniecisko vingrošanu grupā (maksimums 5 cilvēki nodarbībā), apļa treniņus un piedāvā arī individuālos fiziskās sagatavotības treniņus.

Dažādas intensitātes nodarbības – TRX un ”Total body workout” – pasniedz trenere Ginta Kalniņa. TRX – piekares treniņsistēma, kas ir viens no jaunākajiem un efektīvākajiem treniņa konceptiem pasaulē. ”Total body workout” ir vispārējs ķermeņa treniņš, kurā iekļauti gan aerobās slodzes vingrinājumi, gan spēka vingrinājumu kompleksi.

 

“Morning Bootcamp” nodarbībās tiek veiksmīgi apvienotas spēka un kardio slodzes, sniedzot sportotājiem nepieciešamo rīta enerģijas devu un atmodinot ķermeni dienai. Nodarbību intensitāte tiek piemērota katram klientam individuāli. Papildus slodzei var tik izmantots dažnedažāds sporta inventārs – hanteles, bumbas, stepa soliņi u.c.

Informācija par nodarbību laikiem: voc.lv, pieteikšanās pa tālruni +371 64220660

! Nodarbību laiki un treneri laika gaitā var mainīties! Aktuālāko informāciju meklējiet sadaļā ATLĒTIKAS ZĀLE.