Jaunumi

Vidzemes Olimpiskais centrs aicina pievienoties āra grupu nodarbībām

Āra grupu vingrošana

Turpini būt aktīvs un pievienojies āra grupu nodarbībām, kas 25.aprīlī pirmo reiz notiks VOC futbola laukumā Rīgas ielā 91. Nodarbības no plkst.11.00-13.00 vadīs trīs treneri, ievērojot noteikumus par pieļaujamo cilvēku skaitu katrā grupā (10 dalībnieki) un 2m distanci.

Katras nodarbības saturs būs vērsts uz konkrētu muskuļu grupu stiprināšanu, tādējādi, rotācijas kārtībā piedaloties visās nodarbībās, dalībniekiem būs iespēja izvingrināt visu ķermeni. Grupu nodarbības pārmaiņus vadīs VOC Atlētikas zāle, Valmieras peldbaseins un Sporta veselības centrs sporta speciālisti. Laiks pie katra trenera ~35 min.

Nodarbības būs piemērotas gan tiem, kuri jau sporto, gan tiem, kuri aktīvu dzīvesveidu sākuši nesen vai to tikai plāno darīt. Treneri būs sagatavojuši ieteikumus un vingrojumu kopumu, kas rosinās turpināt vingrošanu arī individuāli mājas apstākļos vai brīvā dabā.

Ņemot vērā aizvien augošo iedzīvotāju interesi par fiziskām aktivitātēm, šādas āra nodarbības plānots organizēt nedēļas nogalēs 1–2 reizes mēnesī, tādējādi veicinot aktīvu dzīvesveidu, interesi sportot un motivāciju uzlabot savu veselību.

❗ Dalība grupu nodarbībās ir tikai ar iepriekšēju priekšapmaksu, ko iespējams veikt www.voc.lv. Biļetes iegāde ir arī reģistrācijas apliecinājums.

? Vienota dalības maksa ir 15 EUR. Vingrošana bērniem iekļauta cenā. Arī bērnu grupā vietu skaits ierobežots, tāpēc reģistrējoties nepieciešams norādīt, vai dalībnieks ieradīsies viens vai kopā ar bērnu. Tāpat cenā ir iekļauta inventāra īre.

Pirkt biļeti