Jaunumi

Vidzemes Olimpiskā centra “Elektrum” ledus hallē atzīmēta Pasaules Sniega diena

Svētdien, 15. janvārī visā pasaulē un arī Valmierā, Vidzemes Olimpiskā centra “Elektrum” ledus hallē tika atzīmēta Pasaules Sniega diena.


Vidzemes Olimpiskais centrs (VOC) jau tradicionāli organizē Pasaules Sniega dienas pasākumus, arī šogad. Tā kā uz laika apstākļiem brīvā dabā nevar paļauties, Pasaules Sniega diena tika atzīmēta uz ledus, kur par ziemīgiem laika apstākļiem nav jāuztraucas. “Elektrum” ledus hallē ziema ir teju visu gadu. Šogad uz ledus tika izveidotas dažādas sniega dienas atrakcijas, šķēršļu trasītes, kā arī ledus halli klāja sniegs. VOC ledus vīri bija parūpējušies par sniegu uz ledus, lai visi sniega dienas dalībnieki varētu izpikoties pēc sirds patikas. Gan lieli gan mazi, kopā ar pingvīnu un sniegavīru, kuri bija ieradušies ciemos,  pikojās un iztrakojās sniegos, atzīmējot Pasaules Sniega dienu. Ikviens Pasaules Sniega dienas dalībnieks saņēma organizatoru suvenīrus, kā arī apliecinājuma rakstu par dalību.

Pasaules Sniega diena ir ikgadējs sniega festivāls bērniem un viņu ģimenēm, kas vienlaicīgi notiek dažādās vietās visā pasaulē. Tā ir daļa no FIS programmas „Vediet bērnus uz sniega”, kuras mērķis ir dot bērniem un viņu vecākiem iespēju iepazīt un arī izmēģināt visdažādākās aktivitātes uz sniega un ledus. Iespēja izbaudīt prieku un radīt patīkamas atmiņas, kā arī radīt iedvesmu turpināt nodarboties ar ziemas aktivitātēm arī nākotnē. Sniega dienas mērķis nav noskaidrot vai atlasīt nākamos čempionus, bet gan dot iespēju bērniem un arī viņu vecākiem pārliecināties, ka aktivitātes uz sniega un ledus var kļūt par viņu ikdienu, kas sniedz pozitīvas emocijas un nodrošina veselīgu dzīvesveidu

Nāc slidot kopā ar ģimeni un draugiem uz Vidzemes Olimpiskā centra  “Elektrum” halles ledus. Publiskās slidošanas laikus meklē ŠEIT.