Jaunumi

Vidzemes florbola čempionāta sezona noslēgusies ar “Valmiera/BSS” uzvaru (Sākas pietiekšanās vasaras līgai)

Vidzemes Olimpiskajā centrā noslēgušās Vidzemes florbola čempionāta izšķirošās spēles. Par šīs sezonas uzvartājiem kļuvusi "Valmiera/BSS", kura finālā apspēlēja komandu "Pēdu nav", bet bronzas medaļu pozīcijā turnīru noslēdza STK vienība.

IMG_6435
Foto: Edgars Vaivads

Spēlē par bronzas godalgām nūjas krustoja komandas STK un SK "Spēks". Jau pirmajā puslaikā pēc Ata Bērziņa un Raita Mozuļa metieniem ar 2:0 vadībā izvirzījās STK. Spēles turpinājumā STK veiksmīgi nosargāja savu divu vārtu pārsvaru, svinot uzvaru ar 4:2. Uzvarētāju rindās ar 2 (1+1) punktiem izcēlās Raitis Mozulis, bet viņa komandas vārtsargs Guntars Celms atvairīja 24 no 26 pretinieku metieniem. SK "Spēks" sastāvā rezultatīvākais ar 2 (1+1) punktiem bija Haralds Flemings.

Čempionu noskaidrošanai mačā starp "Valmiera/BSS" un "Pēdu nav" bija nepieciešami pēcspēles metieni. Pirmā puslaika vidū Druvis Ruciņš ar precīzu metienu vadībā izvirzīja komandu "Pēdu nav" (1:0), bet nepilnas trīs minūtes pirms pamatlaika beigām izlīdzinājumu panāca valmierietis Lauris Alvis Stiprais – 1:1. Pēcspēles metienu sērijā izšķirošo bullīti realizēja Mikuss Velme, nodrošinot "Valmierai/BSS" uzvaru finālā ar 2:1, zelta medaļas un čempionu kausu.

Par turnīra rezultatīvāko spēlētāju ar 40 (22+18) punktiem kļuva Atis Bērziņš (STK), 37 (20+17) punktus guva valmierietis Lauris Alvis Stiprais, bet viņa komandas biedram Mikusam Velmem 36 (29+7) punkti. 36 (21+15) punktus savāca arī Mārcis Rolands Janvārs no komandas "Liepupe". Starp vārtsargiem ar vislabāko statistiku izcēlās Roberts Trepšs (SK Spēks), kurš atvairīja 86.96% metienu, Guntars Celms no STK neitralizēja 85.78% metienu, bet Krišjānis Penka (Pēdu nav) – 85.64%.

Līdz ar čempionāta noslēgšanos sākusies pieteikšanās Vidzemes vasaras līgas florbola turnīram – sacensību NOLIKUMS!