Jaunumi Vidzemes fitnesa diena

Vidzemes Fitnesa dienas treneru komanda

Ginta Kalniņa-Vitenberga

Sertificēta fitnesa trenere, kura treneres karjeru uzsāka pirms 4 gadiem. Sākumā tā Gintai bija neliela aizraušanās, bet nu jau trenēšana ir kļuvusi par pilnas slodzes pamatdarbu. Trenere pilnveido sevi, apmeklējot dažādus seminārus un kursus, kas ļauj arvien vairāk iesaistīt cilvēkus dažādās sportiskās aktivitātēs un uzlabot gan veselību, gan garu. Pēdējais no Gintas iegūtajiem sertifikātiem ir “Ciguna instruktore”! 

Vidzemes fitnesa dienā Ginta atklās pasākumu un vadīs iesildīšanos, kā arī Notikumu zāles fitnesa plūsmas 2.daļā vadīs sevis izveidoto un praktizēto nodarbību TOTAL BODY WORKOUT.

Treneris Uldis Borskis

”Sports un fiziskās aktivitātes ir mana ikdienas sastāvdaļa un savu dzīvi vadu pēc atziņas „Veselā miesā mājo vesels gars.” Trenažieru zālē uzsvaru lieku uz ķermeņa vispusīgu un sabalansētu attīstīšanu ar svarcelšanas vingrinājumu, funkcionāla rakstura treniņu palīdzību, izmantojot dažādu ekipējumu un treniņu metodes.”

Vispārīgās fiziskās sagatavotības treneris ar profesionālo bakalaura grādu sporta zinātnē ir arī sporta meistars džudo! Uldis Vidzemes fitnesa dienā aizvadīs divas intensīvas nodarbības: CORE+ pasākuma pirmajā daļā un HIIT pasākuma otrajā daļā.

Juta Borska

Juta ir B kategorijas fitnesa trenere un šajā jomā strādā jau kopš 2006.gada, pasniedzot gan grupu nodarbības (aerobika, pilates, joga, velo u.c.), gan individuālos treniņus trenažieru zālē. Pašlaik trenere paaugstina kvalifikāciju un mācās par peldēšanas treneri/sporta pedagogu!

Vidzemes fitnesa dienā Juta pasniegs STEP nodarbību un PILATES!

Karīna Kliesta

Karīna jau 8 gadus pasniedz gan individuālās, gan grupu jogas nodarbības, izkopjot dažādus jogas veidus, piemēram, Kidding Around Yoga – ASV dzimusi jogas metode bērnu līdzsvaram, priekam, radošumam.  Izglītība jogas nozarē apgūta International Kundalini Research Institute (ASV). Papildus tam, jogas pasniedzēja ir apguvusi “Meditative Healing / Meditatīvās dziedināšanas” programmu un “Hormonu jogas terapiju”.

Laura Melbārde

– kvalificēta fitnesa trenere
– RSU izskolota Veselības sporta speciāliste, iegūstot fitnesa trenera profesionālo izglītību (4.līmenis)
DCH Training VERVE instruktore
– fiziskās sagatavotības trenere gan individuāli, gan grupās, kā arī sportistiem

Antra Aizupiete

Antra Aizupiete ir pabeigusi Jogas skolu Maskavā, apmeklējusi Sadhguru un Mooji lekcijas daudzviet pasaulē. Lai gan pasniedzēja ir studējusi arī vēdiskos rakstus, ajurvēdu un vēdisko numeroloģiju, nopietnāk pievērsusies jogai, jo visam sākums ir joga un meditācija.